NANNA CONF PROD S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Ploiești, înmatriculată la 30 martie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- NANNA CONF PROD S.R.L.
- CUI
- 45879482
- Nr. înmatriculare
- J29/848/2022
- EUID
- ROONRC.J29/848/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 30 martie 2022
Sediu social
- Adresă
- LUPENI, nr. 110, Municipiul Ploiești, Prahova
- Localitate
- Municipiul Ploiești, Prahova
- Cod poștal
- 100544
Contact
- Telefon
- 0730 840 804
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 3 februarie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 30.03.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- STAN VIOREL-GEORGE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 16 din 67 după cifra de afaceri în clasa CAEN 1413, județul Prahova, peste 78% dintre firmele clasei. Locul 7.730 din 21.767 în tot județul, și locul 8.065 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 41%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 394.329 lei | 68.402 lei | 1 | 199.199 lei | 130.597 lei | 68.602 lei |
| 2024 | 279.612 lei | 75.201 lei | 1 | 527.284 lei | 451.036 lei | 76.248 lei |
| 2023 | 229.930 lei | 154.744 lei | 1 | 169.618 lei | 14.874 lei | 154.744 lei |
| 2022 | 229.083 lei | 38.951 lei | 1 | 43.680 lei | 4.729 lei | 38.951 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 394.329 lei
- Venituri totale
- 394.493 lei
- Cheltuieli totale
- 319.439 lei
- Profit brut
- 75.054 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 68.402 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 193.875 lei
- Active circulante
- 5.324 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.577 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.747 lei
- Datorii
- 130.597 lei
- Capitaluri
- 68.602 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 279.612 lei
- Venituri totale
- 279.612 lei
- Cheltuieli totale
- 201.615 lei
- Profit brut
- 77.997 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 75.201 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 370.125 lei
- Active circulante
- 157.159 lei
- Stocuri
- 3.829 lei
- Creanțe
- 145.516 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.814 lei
- Datorii
- 451.036 lei
- Capitaluri
- 76.248 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 229.930 lei
- Venituri totale
- 229.930 lei
- Cheltuieli totale
- 72.245 lei
- Profit brut
- 157.685 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 154.744 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 169.618 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 131.498 lei
- Casa și conturi la bănci
- 38.120 lei
- Datorii
- 14.874 lei
- Capitaluri
- 154.744 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 229.083 lei
- Venituri totale
- 229.083 lei
- Cheltuieli totale
- 187.841 lei
- Profit brut
- 41.242 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 38.951 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 43.680 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 43.680 lei
- Datorii
- 4.729 lei
- Capitaluri
- 38.951 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 1412 · Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru (CAEN Rev.2)
- 1413 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) (CAEN Rev.2)
- 1414 · Fabricarea de articole de lenjerie de corp (CAEN Rev.2)
- 1419 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4616 · Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele (CAEN Rev.2)
- 4641 · Comerț cu ridicata al produselor textile (CAEN Rev.2)
- 4642 · Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4751 · Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4772 · Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4782 · Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.2)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 7430 · Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) (CAEN Rev.2)
- 8219 · Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Înregistrare în scopuri de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului