NANA MEDICAL SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Bălteni, Comuna Periș, înmatriculată la 27 octombrie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- NANA MEDICAL SRL
- CUI
- 38412165
- Nr. înmatriculare
- J23/5415/2017
- EUID
- ROONRC.J23/5415/2017
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 octombrie 2017
Sediu social
- Adresă
- HĂRĂBOC, nr. 23, Camera 2, Sat Bălteni, Comuna Periș, Ilfov
- Localitate
- Sat Bălteni, Comuna Periș, Ilfov
- Cod poștal
- 77151
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- mandat administratori expirat (cod 2065, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 27.10.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- NENCIU ANA MARIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Ilfov; ultimul an depus este 2023.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 275.773 lei | 29.518 lei | 1 | 337.185 lei | 4.217 lei | 332.968 lei |
| 2020 | 196.477 lei | 96.349 lei | — | 279.995 lei | 553 lei | 279.442 lei |
| 2019 | 172.362 lei | 130.855 lei | — | 186.191 lei | 3.098 lei | 183.093 lei |
| 2018 | 71.390 lei | 52.038 lei | — | 53.496 lei | 1.258 lei | 52.238 lei |
Toți indicatorii
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 275.773 lei
- Venituri totale
- 275.773 lei
- Cheltuieli totale
- 237.982 lei
- Profit brut
- 37.791 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 29.518 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.820 lei
- Active circulante
- 330.365 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 156.458 lei
- Casa și conturi la bănci
- 173.907 lei
- Datorii
- 4.217 lei
- Capitaluri
- 332.968 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 196.477 lei
- Venituri totale
- 196.477 lei
- Cheltuieli totale
- 94.359 lei
- Profit brut
- 102.118 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 96.349 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.124 lei
- Active circulante
- 270.871 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 24.370 lei
- Casa și conturi la bănci
- 246.501 lei
- Datorii
- 553 lei
- Capitaluri
- 279.442 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 172.362 lei
- Venituri totale
- 172.362 lei
- Cheltuieli totale
- 36.336 lei
- Profit brut
- 136.026 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 130.855 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 10.277 lei
- Active circulante
- 175.914 lei
- Stocuri
- 1.500 lei
- Creanțe
- 5.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 169.414 lei
- Datorii
- 3.098 lei
- Capitaluri
- 183.093 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 71.390 lei
- Venituri totale
- 71.390 lei
- Cheltuieli totale
- 17.210 lei
- Profit brut
- 54.180 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 52.038 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 53.496 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 53.496 lei
- Datorii
- 1.258 lei
- Capitaluri
- 52.238 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 8610 · Activități de asistență spitalicească (CAEN Rev.2)
- 8621 · Activități de asistență medicală generală (CAEN Rev.2)
- 8622 · Activități de asistență medicală specializată (CAEN Rev.2)
- 8690 · Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- funcțiune (8 iul → prezent)
- mandat administratori expirat (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: mandat administratori expirat
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Înmatriculare la registrul comerțului