NAMUR INDUSTRIES S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Timișoara, înmatriculată la 15 septembrie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- NAMUR INDUSTRIES S.R.L.
- CUI
- 48786906
- Nr. înmatriculare
- J2023003513351
- EUID
- ROONRC.J2023003513351
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 septembrie 2023
Sediu social
- Adresă
- GAVRIL MUSICESCU, nr. 118, et. P, CAMERA 2, Municipiul Timișoara, Timiș
- Localitate
- Municipiul Timișoara, Timiș
- Cod poștal
- 300086
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 15 iul)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 15 iul)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- RELUARE ACTIVITATE din data 19.02.2025
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- FERICEL ALEXANDRU-FLORIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 152 din 445 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7311, județul Timiș, peste 66% dintre firmele clasei. Locul 15.008 din 31.408 în tot județul, și locul 10.371 după numărul de salariați.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 251.390 lei | 134.622 lei | 1 | 129.393 lei | 11.877 lei | 117.516 lei |
| 2024 | — | -7.472 lei | 1 | 606 lei | 17.712 lei | -17.106 lei |
| 2023 | — | -9.834 lei | 1 | 722 lei | 10.356 lei | -9.634 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 251.390 lei
- Venituri totale
- 251.486 lei
- Cheltuieli totale
- 95.016 lei
- Profit brut
- 156.470 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 134.622 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 12.000 lei
- Active circulante
- 117.393 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 67.444 lei
- Casa și conturi la bănci
- 49.949 lei
- Datorii
- 11.877 lei
- Capitaluri
- 117.516 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 7.472 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.472 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.472 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 606 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 606 lei
- Datorii
- 17.712 lei
- Capitaluri
- -17.106 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 9.834 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 9.834 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.834 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 722 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 722 lei
- Datorii
- 10.356 lei
- Capitaluri
- -9.634 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Contracte publice
- 2 cumpărături directe, de la o autoritate contractantă (2025) · valoare însumată de cel mult 63 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Autoritatea contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA TIMIS2 atribuiri · cel mult 63 mii lei
Ultima atribuire
- Cumpărare directă2 loturi
Furnizare Materiale Promotionale-publicitare in cadrul proiectului VIITOR PENTRU TINERI
31.450 lei · AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA TIMIS · CPV 22462000-6 Materiale publicitare (Rev.2) · fonduri europene
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 22 octombrie 2025 și 22 octombrie 2025. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4725 · Comerț cu amănuntul al băuturilor (CAEN Rev.3)
- 4792 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 5829 · Activități de editare a altor produse software (CAEN Rev.3)
- 5911 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.3)
- 6210 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.3)
- 6220 · Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.3)
- 6290 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 6391 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.3)
- 6392 · Alte activități de servicii informaționale n.c. a (CAEN Rev.3)
- 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.3)
- 7312 · Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.3)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.3)
- 7330 · Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.3)
- 7412 · Design grafic și activități de comunicare vizuală (CAEN Rev.3)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.3)
- 7491 · Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing (CAEN Rev.3)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.3)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8699 · Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Înregistrare în scopuri de TVA
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Reactivată fiscal de ANAF
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului