NAIV CLOTHING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 4, înmatriculată la 27 mai 2014.
Identitate
- Denumire legală
- NAIV CLOTHING S.R.L.
- CUI
- 33213501
- Nr. înmatriculare
- J40/6334/2014
- EUID
- ROONRC.J40/6334/2014
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 mai 2014
Sediu social
- Adresă
- EMIL RACOVIȚĂ, nr. 10, bl. R19, sc. B, ap. 55, București Sectorul 4, București
- Localitate
- București Sectorul 4, București
- Cod poștal
- 41757
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 07.03.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GĂVAN DIANA MIHAELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 135 din 307 după cifra de afaceri în clasa CAEN 1413, municipiul București, peste 56% dintre firmele clasei. Locul 78.388 din 132.176 în tot județul, și locul 21.514 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 5%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 176.792 lei | -83.447 lei | 3 | 7.000 lei | 137.948 lei | -130.948 lei |
| 2024 | 186.794 lei | 13.589 lei | 2 | 23.116 lei | 70.617 lei | -47.501 lei |
| 2023 | 267.897 lei | 109.331 lei | 3 | 115.745 lei | 176.835 lei | -61.090 lei |
| 2022 | 202.432 lei | 41.369 lei | 3 | 222.164 lei | 437.199 lei | -215.035 lei |
| 2021 | 137.486 lei | 28.694 lei | 3 | 145.743 lei | 402.148 lei | -256.405 lei |
| 2020 | 122.989 lei | 14.409 lei | 4 | 124.177 lei | 409.276 lei | -285.099 lei |
| 2019 | 108.169 lei | -5.934 lei | 5 | 81.570 lei | 381.078 lei | -299.508 lei |
| 2018 | 59.561 lei | -63.591 lei | 5 | 26.160 lei | 319.734 lei | -293.574 lei |
| 2017 | 22.258 lei | -114.470 lei | 5 | 23.888 lei | 253.871 lei | -229.983 lei |
| 2016 | 93.244 lei | -30.390 lei | 5 | 37.987 lei | 153.500 lei | -115.513 lei |
| 2015 | 61.862 lei | -54.796 lei | 5 | 22.179 lei | 107.302 lei | -85.123 lei |
| 2014 | 1.652 lei | -31.327 lei | — | 11.453 lei | 41.780 lei | -30.327 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 176.792 lei
- Venituri totale
- 176.792 lei
- Cheltuieli totale
- 260.239 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 83.447 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 83.447 lei
- Active imobilizate
- 3.612 lei
- Active circulante
- 3.388 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.388 lei
- Datorii
- 137.948 lei
- Capitaluri
- -130.948 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 186.794 lei
- Venituri totale
- 186.794 lei
- Cheltuieli totale
- 170.220 lei
- Profit brut
- 16.574 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 13.589 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.612 lei
- Active circulante
- 19.504 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 19.504 lei
- Datorii
- 70.617 lei
- Capitaluri
- -47.501 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 267.897 lei
- Venituri totale
- 278.997 lei
- Cheltuieli totale
- 166.987 lei
- Profit brut
- 112.010 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 109.331 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.032 lei
- Active circulante
- 109.713 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 97.193 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.520 lei
- Datorii
- 176.835 lei
- Capitaluri
- -61.090 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 12 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 1413 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) (CAEN Rev.2)
- 1419 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4642 · Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (CAEN Rev.2)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
- Înmatriculare la registrul comerțului