NAILS STUDIO BY IOANA POP S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 4 martie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- NAILS STUDIO BY IOANA POP S.R.L.
- CUI
- 45750339
- Nr. înmatriculare
- J2022001150120
- EUID
- ROONRC.J2022001150120
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 martie 2022
Sediu social
- Adresă
- MUREȘULUI, nr. 60, bl. B6, sc. 1, et. 1, ap. 5, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Cod poștal
- 400598
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 04.03.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- POP IOANA-RODICA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 122 din 574 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8559, județul Cluj, peste 79% dintre firmele clasei. Locul 16.185 din 42.438 în tot județul, și locul 8.414 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 54%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 325.695 lei | 15.455 lei | 2 | 141.860 lei | 40.824 lei | 97.304 lei |
| 2024 | 211.498 lei | 61.146 lei | 1 | 124.571 lei | 22.722 lei | 101.849 lei |
| 2023 | 88.800 lei | 1.308 lei | 1 | 56.871 lei | 16.168 lei | 40.703 lei |
| 2022 | 74.809 lei | 39.195 lei | 0 | 45.758 lei | 6.363 lei | 39.395 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 325.695 lei
- Venituri totale
- 325.751 lei
- Cheltuieli totale
- 300.522 lei
- Profit brut
- 25.229 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.455 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 42.403 lei
- Active circulante
- 99.457 lei
- Stocuri
- 6.057 lei
- Creanțe
- 30.307 lei
- Casa și conturi la bănci
- 63.093 lei
- Datorii
- 40.824 lei
- Capitaluri
- 97.304 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 211.498 lei
- Venituri totale
- 211.569 lei
- Cheltuieli totale
- 144.076 lei
- Profit brut
- 67.493 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 61.146 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 38.296 lei
- Active circulante
- 86.275 lei
- Stocuri
- 14.972 lei
- Creanțe
- 46.038 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25.265 lei
- Datorii
- 22.722 lei
- Capitaluri
- 101.849 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 88.800 lei
- Venituri totale
- 89.224 lei
- Cheltuieli totale
- 87.034 lei
- Profit brut
- 2.190 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.308 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.504 lei
- Active circulante
- 50.367 lei
- Stocuri
- 14.972 lei
- Creanțe
- 11.282 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.113 lei
- Datorii
- 16.168 lei
- Capitaluri
- 40.703 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4727 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare (CAEN Rev.3)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.3)
- 5611 · Restaurante (CAEN Rev.3)
- 5612 · Activități ale unităților mobile de alimentație (CAEN Rev.3)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 9621 · Activități de coafură și frizerie (CAEN Rev.3)
- 9622 · Activități de tratament și înfrumusețare (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului