NAD PREMIUM SHOP S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 27 octombrie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- NAD PREMIUM SHOP S.R.L.
- CUI
- 43243801
- Nr. înmatriculare
- J2020014235407
- EUID
- ROONRC.J2020014235407
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 octombrie 2020
Sediu social
- Adresă
- Decebal, nr. 12, bl. S7, sc. 1, et. 5, ap. 15, CAMERA 1, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
- Cod poștal
- 30967
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 27.10.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ZAHARIA MARIAN-DĂNUŢ — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.463 din 4.307 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4791, municipiul București, peste 66% dintre firmele clasei. Locul 59.602 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 22%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 306.324 lei | 32.201 lei | 1 | 36.333 lei | 7.424 lei | 28.909 lei |
| 2024 | 250.578 lei | -14.665 lei | 1 | 18.733 lei | 2.025 lei | 16.708 lei |
| 2023 | 261.960 lei | -2.216 lei | 1 | 62.459 lei | 31.086 lei | 31.373 lei |
| 2022 | 292.855 lei | -11.509 lei | 1 | 63.169 lei | 29.580 lei | 33.589 lei |
| 2021 | 287.765 lei | 44.858 lei | 1 | 91.054 lei | 45.956 lei | 45.098 lei |
| 2020 | 131.270 lei | 75.957 lei | 1 | 78.738 lei | 2.581 lei | 76.157 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 306.324 lei
- Venituri totale
- 306.427 lei
- Cheltuieli totale
- 268.238 lei
- Profit brut
- 38.189 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 32.201 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 36.333 lei
- Stocuri
- 12.975 lei
- Creanțe
- 2.158 lei
- Casa și conturi la bănci
- 21.200 lei
- Datorii
- 7.424 lei
- Capitaluri
- 28.909 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 250.578 lei
- Venituri totale
- 250.578 lei
- Cheltuieli totale
- 265.243 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 14.665 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.665 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 18.733 lei
- Stocuri
- 1.651 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 17.082 lei
- Datorii
- 2.025 lei
- Capitaluri
- 16.708 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 261.960 lei
- Venituri totale
- 261.960 lei
- Cheltuieli totale
- 261.608 lei
- Profit brut
- 352 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.216 lei
- Active imobilizate
- 287 lei
- Active circulante
- 62.172 lei
- Stocuri
- 11.835 lei
- Creanțe
- 119 lei
- Casa și conturi la bănci
- 50.218 lei
- Datorii
- 31.086 lei
- Capitaluri
- 31.373 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 6 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului