NA SOLID PETROSERVE LTD CANADA CALGARY - SUCURSALA ROMANIA
neprecizat, cu sediul în Municipiul Ploiești, înmatriculată la 27 martie 2014.
Identitate
- Denumire legală
- NA SOLID PETROSERVE LTD CANADA CALGARY - SUCURSALA ROMANIA
- CUI
- 32985813
- Nr. înmatriculare
- J2014000464296
- EUID
- ROONRC.J2014000464296
- Formă juridică
- neprecizat
- Data înmatriculării
- 27 martie 2014
Sediu social
- Adresă
- PLOIEȘTI-TĂRGOVIȘTE, DN72, KM 8, Parcul Industrial Crângul lui Bot, Strada Conului, nr.6, camera nr. 1, Municipiul Ploiești, Prahova
- Localitate
- Municipiul Ploiești, Prahova
- Cod poștal
- 100302
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 20 mai)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 27.03.2014
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 10 din 51 după cifra de afaceri în clasa CAEN 0910, județul Prahova, peste 82% dintre firmele clasei. Locul 304 din 21.767 în tot județul, și locul 411 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 58%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 28.468.126 lei | 9.549.976 lei | 38 | 42.632.694 lei | 16.596.015 lei | 26.078.494 lei |
| 2024 | 18.035.511 lei | 4.533.627 lei | 34 | 36.048.190 lei | 19.553.416 lei | 16.528.518 lei |
| 2023 | 11.816.777 lei | 11.443.628 lei | 36 | 40.881.595 lei | 28.916.971 lei | 11.994.891 lei |
| 2022 | 10.945.747 lei | 551.263 lei | 37 | 27.874.958 lei | 27.354.524 lei | 551.263 lei |
| 2021 | 12.379.616 lei | 563.286 lei | 37 | 31.643.563 lei | 29.642.615 lei | 2.026.560 lei |
| 2020 | 16.907.632 lei | 4.602.638 lei | 37 | 34.675.460 lei | 30.076.104 lei | 4.607.927 lei |
| 2019 | 19.362.714 lei | 3.083.485 lei | 33 | 35.443.157 lei | 31.044.731 lei | 4.401.743 lei |
| 2018 | 20.143.136 lei | 485.579 lei | 35 | 40.871.292 lei | 35.942.247 lei | 4.928.243 lei |
| 2017 | 13.768.290 lei | 1.892.299 lei | 39 | 37.302.025 lei | 28.504.890 lei | 8.794.702 lei |
| 2016 | 11.362.109 lei | -2.560.242 lei | 40 | 42.117.843 lei | 29.916.321 lei | 12.202.311 lei |
| 2015 | 30.177.998 lei | 6.605.218 lei | 6 | 53.324.126 lei | 32.161.668 lei | 21.163.963 lei |
| 2014 | 32.042.934 lei | 14.739.376 lei | — | 44.216.385 lei | 29.477.009 lei | 14.739.376 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 28.468.126 lei
- Venituri totale
- 28.823.760 lei
- Cheltuieli totale
- 17.386.543 lei
- Profit brut
- 11.437.217 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.549.976 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 12.634.739 lei
- Active circulante
- 29.997.955 lei
- Stocuri
- 1.001.594 lei
- Creanțe
- 24.211.926 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.784.435 lei
- Datorii
- 16.596.015 lei
- Capitaluri
- 26.078.494 lei
- Capital subscris vărsat
- 0 lei
- Număr mediu de salariați
- 38
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 18.035.511 lei
- Venituri totale
- 18.416.557 lei
- Cheltuieli totale
- 13.076.584 lei
- Profit brut
- 5.339.973 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.533.627 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.351.087 lei
- Active circulante
- 31.697.103 lei
- Stocuri
- 1.125.012 lei
- Creanțe
- 25.886.945 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.685.146 lei
- Datorii
- 19.553.416 lei
- Capitaluri
- 16.528.518 lei
- Capital subscris vărsat
- 0 lei
- Număr mediu de salariați
- 34
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 11.816.777 lei
- Venituri totale
- 24.216.724 lei
- Cheltuieli totale
- 11.044.841 lei
- Profit brut
- 13.171.883 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.443.628 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.183.559 lei
- Active circulante
- 39.698.036 lei
- Stocuri
- 1.110.755 lei
- Creanțe
- 35.071.347 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.515.934 lei
- Datorii
- 28.916.971 lei
- Capitaluri
- 11.994.891 lei
- Capital subscris vărsat
- 0 lei
- Număr mediu de salariați
- 36
2022 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 10.945.747 lei
- Venituri totale
- 13.229.863 lei
- Cheltuieli totale
- 12.574.942 lei
- Profit brut
- 654.921 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 551.263 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.942.316 lei
- Active circulante
- 25.932.642 lei
- Stocuri
- 1.316.782 lei
- Creanțe
- 18.900.938 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.714.922 lei
- Datorii
- 27.354.524 lei
- Capitaluri
- 551.263 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 37
2021 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 12.379.616 lei
- Venituri totale
- 13.475.792 lei
- Cheltuieli totale
- 12.812.480 lei
- Profit brut
- 663.312 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 563.286 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.473.588 lei
- Active circulante
- 29.169.975 lei
- Stocuri
- 1.312.237 lei
- Creanțe
- 21.312.676 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.545.062 lei
- Datorii
- 29.642.615 lei
- Capitaluri
- 2.026.560 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 37
2020 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 16.907.632 lei
- Venituri totale
- 19.809.281 lei
- Cheltuieli totale
- 14.459.201 lei
- Profit brut
- 5.350.080 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.602.638 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.576.884 lei
- Active circulante
- 30.098.576 lei
- Stocuri
- 1.300.267 lei
- Creanțe
- 22.471.873 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.326.436 lei
- Datorii
- 30.076.104 lei
- Capitaluri
- 4.607.927 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 37
2019 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 19.362.714 lei
- Venituri totale
- 21.570.060 lei
- Cheltuieli totale
- 17.962.514 lei
- Profit brut
- 3.607.546 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.083.485 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.854.605 lei
- Active circulante
- 30.588.552 lei
- Stocuri
- 1.254.660 lei
- Creanțe
- 24.044.786 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.289.106 lei
- Datorii
- 31.044.731 lei
- Capitaluri
- 4.401.743 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 33
2018 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 20.143.136 lei
- Venituri totale
- 21.770.321 lei
- Cheltuieli totale
- 21.284.742 lei
- Profit brut
- 485.579 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 485.579 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.245.834 lei
- Active circulante
- 34.625.458 lei
- Stocuri
- 1.323.500 lei
- Creanțe
- 29.745.820 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.556.138 lei
- Datorii
- 35.942.247 lei
- Capitaluri
- 4.928.243 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 35
2017 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 13.768.290 lei
- Venituri totale
- 16.479.709 lei
- Cheltuieli totale
- 14.587.410 lei
- Profit brut
- 1.892.299 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.892.299 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8.886.759 lei
- Active circulante
- 28.415.266 lei
- Stocuri
- 1.233.623 lei
- Creanțe
- 24.053.159 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.128.484 lei
- Datorii
- 28.504.890 lei
- Capitaluri
- 8.794.702 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 39
2016 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 11.362.109 lei
- Venituri totale
- 12.916.072 lei
- Cheltuieli totale
- 15.476.314 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.560.242 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.560.242 lei
- Active imobilizate
- 12.132.801 lei
- Active circulante
- 29.985.042 lei
- Stocuri
- 1.263.978 lei
- Creanțe
- 22.913.932 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.807.132 lei
- Datorii
- 29.916.321 lei
- Capitaluri
- 12.202.311 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 40
2015 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 30.177.998 lei
- Venituri totale
- 33.592.662 lei
- Cheltuieli totale
- 25.725.985 lei
- Profit brut
- 7.866.677 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.605.218 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 15.257.273 lei
- Active circulante
- 38.066.853 lei
- Stocuri
- 1.414.179 lei
- Creanțe
- 27.528.280 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.124.394 lei
- Datorii
- 32.161.668 lei
- Capitaluri
- 21.163.963 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 6
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 32.042.934 lei
- Venituri totale
- 32.201.110 lei
- Cheltuieli totale
- 14.653.670 lei
- Profit brut
- 17.547.440 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14.739.376 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8.861.654 lei
- Active circulante
- 35.354.731 lei
- Stocuri
- 952.165 lei
- Creanțe
- 30.336.063 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.066.503 lei
- Datorii
- 29.477.009 lei
- Capitaluri
- 14.739.376 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 0910 · Activități de servicii anexe extracției petrolului brut și gazelor naturale (CAEN Rev.2)
- 3311 · Repararea articolelor fabricate din metal (CAEN Rev.2)
- 3312 · Repararea mașinilor (CAEN Rev.2)
- 3314 · Repararea echipamentelor electrice (CAEN Rev.2)
- 3319 · Repararea altor echipamente (CAEN Rev.2)
- 3320 · Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale (CAEN Rev.2)
- 4662 · Comerț cu ridicata al mașinilor- unelte (CAEN Rev.2)
- 4663 · Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcții (CAEN Rev.2)
- 4669 · Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului