N & S TREND SETTER HOUSE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Bragadiru, înmatriculată la 25 iulie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- N & S TREND SETTER HOUSE S.R.L.
- CUI
- 35120646
- Nr. înmatriculare
- J23/4795/2023
- EUID
- ROONRC.J23/4795/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 25 iulie 2023
Sediu social
- Adresă
- DIAMANTULUI, nr. 134-140N, ap. 19, Oraș Bragadiru, Ilfov
- Localitate
- Oraș Bragadiru, Ilfov
- Cod poștal
- 77025
Contact
- Telefon
- 0721 311 829
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 20 decembrie 2023. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 nov)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 23 feb)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 24.07.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- LIN SUFEN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 183 din 392 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5610, județul Ilfov, peste 54% dintre firmele clasei. Locul 12.199 din 40.375 în tot județul, și locul 8.349 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 33%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 593.044 lei | -74.367 lei | 2 | 495.894 lei | 405.248 lei | 90.646 lei |
| 2024 | 890.078 lei | 281.682 lei | 2 | 732.153 lei | 567.141 lei | 165.012 lei |
| 2023 | 58.441 lei | -55.908 lei | 1 | 462.122 lei | 578.791 lei | -116.669 lei |
| 2022 | 147.509 lei | -4.200 lei | — | 239.749 lei | 300.511 lei | -60.762 lei |
| 2021 | — | -12.822 lei | — | 244.661 lei | 301.223 lei | -56.562 lei |
| 2020 | — | -7.899 lei | — | 260.585 lei | 304.325 lei | -43.740 lei |
| 2019 | — | -14.109 lei | — | 257.354 lei | 293.195 lei | -35.841 lei |
| 2018 | 21.753 lei | 10.005 lei | — | 256.968 lei | 278.701 lei | -21.733 lei |
| 2017 | 128.855 lei | -40.761 lei | 1 | 265.267 lei | 297.005 lei | -31.738 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 593.044 lei
- Venituri totale
- 595.575 lei
- Cheltuieli totale
- 669.942 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 74.367 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 74.367 lei
- Active imobilizate
- 241.366 lei
- Active circulante
- 254.528 lei
- Stocuri
- 5.999 lei
- Creanțe
- 129.359 lei
- Casa și conturi la bănci
- 119.170 lei
- Datorii
- 405.248 lei
- Capitaluri
- 90.646 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 890.078 lei
- Venituri totale
- 938.853 lei
- Cheltuieli totale
- 603.479 lei
- Profit brut
- 335.374 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 281.682 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 306.959 lei
- Active circulante
- 425.194 lei
- Stocuri
- 169.221 lei
- Creanțe
- 141.980 lei
- Casa și conturi la bănci
- 113.993 lei
- Datorii
- 567.141 lei
- Capitaluri
- 165.012 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 58.441 lei
- Venituri totale
- 66.379 lei
- Cheltuieli totale
- 122.287 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 55.908 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 55.908 lei
- Active imobilizate
- 257.900 lei
- Active circulante
- 204.222 lei
- Stocuri
- 39.574 lei
- Creanțe
- 144.724 lei
- Casa și conturi la bănci
- 19.924 lei
- Datorii
- 578.791 lei
- Capitaluri
- -116.669 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 9 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4725 · Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 5629 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Reactivată fiscal de ANAF
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Înregistrare în scopuri de TVA