N & G PRO BUSINESS DIVERS SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Constanța, înmatriculată la 4 februarie 2013.
Identitate
- Denumire legală
- N & G PRO BUSINESS DIVERS SRL
- CUI
- 31176849
- Nr. înmatriculare
- J13/257/2013
- EUID
- ROONRC.J13/257/2013
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 februarie 2013
Sediu social
- Adresă
- ȘTEFAN CEL MARE, nr. 35-37, et. 2, B1, Municipiul Constanța, Constanța
- Localitate
- Municipiul Constanța, Constanța
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 iul)
- Inactiv fiscal
- da (din 31 iul)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 04.02.2013
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- LEKAJ ALEKSANDER — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Constanța; ultimul an depus este 2016.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | 2.048.773 lei | 317.884 lei | — | 3.505.925 lei | 3.189.408 lei | 316.517 lei |
| 2015 | 1.345.577 lei | 160.167 lei | — | 1.963.015 lei | 1.964.532 lei | -1.517 lei |
| 2014 | 505.503 lei | 59.884 lei | — | 289.461 lei | 451.146 lei | -161.685 lei |
| 2013 | 758.059 lei | -221.769 lei | — | 154.782 lei | 376.351 lei | -221.569 lei |
Toți indicatorii
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.048.773 lei
- Venituri totale
- 2.121.135 lei
- Cheltuieli totale
- 1.736.900 lei
- Profit brut
- 384.235 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 317.884 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.505.925 lei
- Stocuri
- 971.879 lei
- Creanțe
- 668.496 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.865.550 lei
- Datorii
- 3.189.408 lei
- Capitaluri
- 316.517 lei
- Capital subscris vărsat
- 350 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.345.577 lei
- Venituri totale
- 1.358.002 lei
- Cheltuieli totale
- 1.197.835 lei
- Profit brut
- 160.167 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 160.167 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.963.015 lei
- Stocuri
- 412.372 lei
- Creanțe
- 1.531.880 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.763 lei
- Datorii
- 1.964.532 lei
- Capitaluri
- -1.517 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 505.503 lei
- Venituri totale
- 505.503 lei
- Cheltuieli totale
- 445.619 lei
- Profit brut
- 59.884 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 59.884 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 289.461 lei
- Stocuri
- 18.048 lei
- Creanțe
- 192.265 lei
- Casa și conturi la bănci
- 79.148 lei
- Datorii
- 451.146 lei
- Capitaluri
- -161.685 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 758.059 lei
- Venituri totale
- 758.108 lei
- Cheltuieli totale
- 979.877 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 221.769 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 221.769 lei
- Active imobilizate
- 46 lei
- Active circulante
- 154.736 lei
- Stocuri
- 1.879 lei
- Creanțe
- 151.589 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.268 lei
- Datorii
- 376.351 lei
- Capitaluri
- -221.569 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor (CAEN Rev.2)
- 4635 · Comerț cu ridicata al produselor din tutun (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
- 7732 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- sediu expirat (8 iul → prezent)
- funcțiune (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: funcțiune
2017
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului