MYT INTERSAND S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Constanța, înmatriculată la 23 martie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- MYT INTERSAND S.R.L.
- CUI
- 39082294
- Nr. înmatriculare
- J2018000724132
- EUID
- ROONRC.J2018000724132
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 23 martie 2018
Sediu social
- Adresă
- MAMAIA, nr. 28, cam.5, Municipiul Constanța, Constanța
- Localitate
- Municipiul Constanța, Constanța
- Cod poștal
- 900670
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 oct)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 23.03.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MITRENGA ȘTEFAN COSTIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 56 din 96 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4683, județul Constanța, peste 43% dintre firmele clasei. Locul 5.370 din 26.023 în tot județul, și locul 2.523 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 11%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.024.839 lei | 166.109 lei | 7 | 777.351 lei | 595.962 lei | 166.589 lei |
| 2024 | 1.150.753 lei | 41.184 lei | — | 651.791 lei | 529.254 lei | 76.028 lei |
| 2023 | 1.855.388 lei | 378.003 lei | 15 | 937.934 lei | 292.316 lei | 569.844 lei |
| 2022 | 1.817.437 lei | 932.674 lei | 15 | 1.641.916 lei | 591.815 lei | 933.074 lei |
| 2021 | 481.703 lei | 47.019 lei | — | 909.227 lei | 285.610 lei | 474.674 lei |
| 2020 | 606.850 lei | 235.507 lei | 6 | 1.354.082 lei | 937.068 lei | 417.014 lei |
| 2019 | 103.510 lei | -236.902 lei | — | 214.297 lei | 32.790 lei | 181.507 lei |
| 2018 | 796.173 lei | 418.009 lei | 1 | 430.952 lei | 12.743 lei | 418.209 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.024.839 lei
- Venituri totale
- 1.057.942 lei
- Cheltuieli totale
- 848.218 lei
- Profit brut
- 209.724 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 166.109 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 144.785 lei
- Active circulante
- 632.566 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 606.366 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.200 lei
- Datorii
- 595.962 lei
- Capitaluri
- 166.589 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.150.753 lei
- Venituri totale
- 1.208.937 lei
- Cheltuieli totale
- 1.153.331 lei
- Profit brut
- 55.606 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 41.184 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 215.502 lei
- Active circulante
- 436.289 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 429.643 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.646 lei
- Datorii
- 529.254 lei
- Capitaluri
- 76.028 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.855.388 lei
- Venituri totale
- 1.907.119 lei
- Cheltuieli totale
- 1.512.666 lei
- Profit brut
- 394.453 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 378.003 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 94.528 lei
- Active circulante
- 843.406 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 628.251 lei
- Casa și conturi la bănci
- 215.155 lei
- Datorii
- 292.316 lei
- Capitaluri
- 569.844 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 15
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.817.437 lei
- Venituri totale
- 2.639.591 lei
- Cheltuieli totale
- 1.681.351 lei
- Profit brut
- 958.240 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 932.674 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 132.915 lei
- Active circulante
- 1.509.001 lei
- Stocuri
- 1.726 lei
- Creanțe
- 991.046 lei
- Casa și conturi la bănci
- 516.229 lei
- Datorii
- 591.815 lei
- Capitaluri
- 933.074 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 15
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 481.703 lei
- Venituri totale
- 520.990 lei
- Cheltuieli totale
- 469.659 lei
- Profit brut
- 51.331 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 47.019 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 676.873 lei
- Active circulante
- 232.354 lei
- Stocuri
- 5.779 lei
- Creanțe
- 203.336 lei
- Casa și conturi la bănci
- 23.239 lei
- Datorii
- 285.610 lei
- Capitaluri
- 474.674 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 606.850 lei
- Venituri totale
- 607.490 lei
- Cheltuieli totale
- 365.908 lei
- Profit brut
- 241.582 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 235.507 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 768.079 lei
- Active circulante
- 586.003 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 579.528 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.475 lei
- Datorii
- 937.068 lei
- Capitaluri
- 417.014 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 103.510 lei
- Venituri totale
- 103.510 lei
- Cheltuieli totale
- 339.377 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 235.867 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 236.902 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 214.297 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 139.975 lei
- Casa și conturi la bănci
- 74.322 lei
- Datorii
- 32.790 lei
- Capitaluri
- 181.507 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 796.173 lei
- Venituri totale
- 796.173 lei
- Cheltuieli totale
- 367.734 lei
- Profit brut
- 428.439 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 418.009 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 430.952 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 185.166 lei
- Casa și conturi la bănci
- 245.786 lei
- Datorii
- 12.743 lei
- Capitaluri
- 418.209 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4211 · Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.3)
- 4213 · Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.3)
- 4221 · Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.3)
- 4222 · Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4291 · Construcții hidrotehnice (CAEN Rev.3)
- 4299 · Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.3)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.3)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.3)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4323 · Lucrări de izolații (CAEN Rev.3)
- 4324 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.3)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.3)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.3)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.3)
- 4335 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.3)
- 4341 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.3)
- 4342 · Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri (CAEN Rev.3)
- 4350 · Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil (CAEN Rev.3)
- 4360 · Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții (CAEN Rev.3)
- 4391 · Activități de zidărie (CAEN Rev.3)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.3)
- 4615 · Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie (CAEN Rev.3)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.3)
- 4686 · Comerț cu ridicata al altor produse intermediare (CAEN Rev.3)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.3)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.3)
- 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.3)
- 6812 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 6831 · Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare (CAEN Rev.3)
- 6832 · Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.3)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.3)
- 7499 · Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 7732 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.3)
- 8122 · Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.3)
- 8123 · Alte activități de curățenie (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului