MY GLAMOUR AND CARE SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 21 septembrie 2016.
Identitate
- Denumire legală
- MY GLAMOUR AND CARE SRL
- CUI
- 36549426
- Nr. înmatriculare
- J2016012449407
- EUID
- ROONRC.J2016012449407
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 21 septembrie 2016
Sediu social
- Adresă
- DRUMUL PADUREA NEAGRA, nr. 62, bl. 09/2, et. 3, ap. 11, CORP B, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 21.09.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DRAGOMIR ŞTEFANIA — administrator
- DRAGU LUCIAN-CORNEL — administrator
- POENARU MARCELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 213 din 373 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8621, municipiul București, peste 43% dintre firmele clasei. Locul 60.976 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 0%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 296.951 lei | 68.412 lei | 1 | 341.778 lei | 273.126 lei | 68.652 lei |
| 2024 | 298.221 lei | 69.897 lei | 1 | 340.435 lei | 262.234 lei | 78.201 lei |
| 2023 | 163.045 lei | 8.064 lei | — | 166.838 lei | 158.534 lei | 8.304 lei |
| 2022 | 184.707 lei | 60.857 lei | 2 | 209.713 lei | 143.250 lei | 66.463 lei |
| 2021 | 270.256 lei | 92.451 lei | 2 | 64.724 lei | 56.382 lei | 8.342 lei |
| 2020 | 190.756 lei | 36.403 lei | 1 | 97.241 lei | 183.784 lei | -84.110 lei |
| 2019 | 182.335 lei | -5.205 lei | 1 | 144.998 lei | 272.588 lei | -120.513 lei |
| 2018 | 295.028 lei | 1.476 lei | 1 | 64.028 lei | 212.223 lei | -118.056 lei |
| 2017 | 119.525 lei | -115.370 lei | 2 | 20.575 lei | 194.510 lei | -119.533 lei |
| 2016 | — | -4.363 lei | — | 26.618 lei | 39.950 lei | -4.163 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 296.951 lei
- Venituri totale
- 296.951 lei
- Cheltuieli totale
- 214.678 lei
- Profit brut
- 82.273 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 68.412 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 341.778 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 324.725 lei
- Casa și conturi la bănci
- 17.053 lei
- Datorii
- 273.126 lei
- Capitaluri
- 68.652 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 298.221 lei
- Venituri totale
- 298.221 lei
- Cheltuieli totale
- 216.551 lei
- Profit brut
- 81.670 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 69.897 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 81 lei
- Active circulante
- 340.354 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 313.346 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.008 lei
- Datorii
- 262.234 lei
- Capitaluri
- 78.201 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 163.045 lei
- Venituri totale
- 172.028 lei
- Cheltuieli totale
- 162.277 lei
- Profit brut
- 9.751 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.064 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.036 lei
- Active circulante
- 165.802 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 118.260 lei
- Casa și conturi la bănci
- 47.542 lei
- Datorii
- 158.534 lei
- Capitaluri
- 8.304 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 10 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 8610 · Activități de asistență spitalicească (CAEN Rev.3)
- 8621 · Activități de asistență medicală generală (CAEN Rev.3)
- 8695 · Activități de fizioterapie (CAEN Rev.3)
- 8710 · Activități ale centrelor de îngrijire medicală (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Înmatriculare la registrul comerțului