MY ACCOUNTING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Giroc, Comuna Giroc, înmatriculată la 27 octombrie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- MY ACCOUNTING S.R.L.
- CUI
- 47087861
- Nr. înmatriculare
- J2022005068357
- EUID
- ROONRC.J2022005068357
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 octombrie 2022
Sediu social
- Adresă
- GAROFIȚEI, nr. 10, et. P, ap. 2, Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiș
- Localitate
- Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiș
- Cod poștal
- 307220
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 27.10.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- TIȚA AMALIA-MIRELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 288 din 613 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6920, județul Timiș, peste 53% dintre firmele clasei. Locul 14.700 din 31.408 în tot județul, și locul 6.848 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 24%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 260.950 lei | 117.020 lei | 2 | 125.967 lei | 9.093 lei | 117.260 lei |
| 2024 | 210.540 lei | 92.469 lei | 2 | 101.015 lei | 8.426 lei | 92.709 lei |
| 2023 | 115.650 lei | 41.530 lei | 2 | 48.258 lei | 7.079 lei | 41.547 lei |
| 2022 | — | -183 lei | 1 | 470 lei | 453 lei | 17 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 260.950 lei
- Venituri totale
- 261.896 lei
- Cheltuieli totale
- 142.309 lei
- Profit brut
- 119.587 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 117.020 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 125.967 lei
- Stocuri
- 48 lei
- Creanțe
- 112.882 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.037 lei
- Datorii
- 9.093 lei
- Capitaluri
- 117.260 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 210.540 lei
- Venituri totale
- 210.540 lei
- Cheltuieli totale
- 116.007 lei
- Profit brut
- 94.533 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 92.469 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 101.015 lei
- Stocuri
- 96 lei
- Creanțe
- 60.105 lei
- Casa și conturi la bănci
- 40.814 lei
- Datorii
- 8.426 lei
- Capitaluri
- 92.709 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 115.650 lei
- Venituri totale
- 115.650 lei
- Cheltuieli totale
- 72.986 lei
- Profit brut
- 42.664 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 41.530 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 48.258 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 10.450 lei
- Casa și conturi la bănci
- 37.808 lei
- Datorii
- 7.079 lei
- Capitaluri
- 41.547 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 183 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 183 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 183 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 470 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 470 lei
- Datorii
- 453 lei
- Capitaluri
- 17 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 1812 · Alte activități de tipărire n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 5829 · Activități de editare a altor produse software (CAEN Rev.3)
- 6039 · Activități de distribuție a altor conținuturi (CAEN Rev.3)
- 6210 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.3)
- 6220 · Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.3)
- 6290 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 6421 · Activități ale holding-urilor (CAEN Rev.3)
- 6422 · Activități ale canalelor de finanțare (CAEN Rev.3)
- 6619 · Activități auxiliare intermedierilor financiare, exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii (CAEN Rev.3)
- 6630 · Activități de administrare a fondurilor (CAEN Rev.3)
- 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 6832 · Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.3)
- 6920 · Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.3)
- 7430 · Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) (CAEN Rev.3)
- 7499 · Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 7810 · Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă (CAEN Rev.3)
- 7820 · Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane (CAEN Rev.3)
- 8210 · Activități de secretariat și servicii suport (CAEN Rev.3)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 9111 · Activități ale bibliotecilor (CAEN Rev.3)
- 9112 · Activități ale arhivelor (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului