MUSINA EXCA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Poiana Ilvei, Comuna Poiana Ilvei, înmatriculată la 26 februarie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- MUSINA EXCA S.R.L.
- CUI
- 42324886
- Nr. înmatriculare
- J6/185/2020
- EUID
- ROONRC.J6/185/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 26 februarie 2020
Sediu social
- Adresă
- Grănicerilor, nr. 165, Sat Poiana Ilvei, Comuna Poiana Ilvei, Bistrița-Năsăud
- Localitate
- Sat Poiana Ilvei, Comuna Poiana Ilvei, Bistrița-Năsăud
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 26.02.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MUSINA IRONIM — administrator si reprezentant
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Bistrița-Năsăud; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 83.675 lei | -16.209 lei | 1 | 175.477 lei | 54.974 lei | 120.503 lei |
| 2023 | 95.900 lei | 9.816 lei | 2 | 188.050 lei | 51.338 lei | 136.712 lei |
| 2022 | 91.580 lei | 10.202 lei | 2 | 178.818 lei | 51.922 lei | 126.896 lei |
| 2021 | 62.470 lei | -32.269 lei | 2 | 149.101 lei | 32.407 lei | 116.694 lei |
| 2020 | 197.406 lei | 148.764 lei | 1 | 154.319 lei | 5.355 lei | 148.964 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 83.675 lei
- Venituri totale
- 83.712 lei
- Cheltuieli totale
- 99.084 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 15.372 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 16.209 lei
- Active imobilizate
- 25.349 lei
- Active circulante
- 150.128 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 50.520 lei
- Casa și conturi la bănci
- 99.608 lei
- Datorii
- 54.974 lei
- Capitaluri
- 120.503 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 95.900 lei
- Venituri totale
- 118.581 lei
- Cheltuieli totale
- 107.579 lei
- Profit brut
- 11.002 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.816 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 39.913 lei
- Active circulante
- 148.137 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 63.500 lei
- Casa și conturi la bănci
- 84.637 lei
- Datorii
- 51.338 lei
- Capitaluri
- 136.712 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 91.580 lei
- Venituri totale
- 91.596 lei
- Cheltuieli totale
- 80.478 lei
- Profit brut
- 11.118 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.202 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 54.476 lei
- Active circulante
- 124.342 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 25.331 lei
- Casa și conturi la bănci
- 99.011 lei
- Datorii
- 51.922 lei
- Capitaluri
- 126.896 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 62.470 lei
- Venituri totale
- 62.470 lei
- Cheltuieli totale
- 94.114 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 31.644 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 32.269 lei
- Active imobilizate
- 69.039 lei
- Active circulante
- 80.062 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 41.702 lei
- Casa și conturi la bănci
- 38.360 lei
- Datorii
- 32.407 lei
- Capitaluri
- 116.694 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 197.406 lei
- Venituri totale
- 197.406 lei
- Cheltuieli totale
- 45.785 lei
- Profit brut
- 151.621 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 148.764 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 154.319 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 154.319 lei
- Datorii
- 5.355 lei
- Capitaluri
- 148.964 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Contracte publice
- o cumpărare directă, de la o autoritate contractantă (2022) · valoare însumată de cel mult 16 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Autoritatea contractantă
- REGIA AUTONOMA OCOLUL SILVIC IZVORUL SOMESULUI MARE RAo atribuire · cel mult 16 mii lei
Ultima atribuire
- Cumpărare directă
Servicii pentru executarea unui drum de tractoare si remedierea drumurilor de scos-apropiat
15.900 lei · REGIA AUTONOMA OCOLUL SILVIC IZVORUL SOMESULUI MARE RA · CPV 45500000-2 Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 18 iulie 2022 și 18 iulie 2022. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4211 · Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.2)
- 4212 · Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane (CAEN Rev.2)
- 4213 · Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.2)
- 4221 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului