MULTISORT CONCEPT SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Aroneanu, Comuna Aroneanu, înmatriculată la 18 ianuarie 2013.
Identitate
- Denumire legală
- MULTISORT CONCEPT SRL
- CUI
- 31103723
- Nr. înmatriculare
- J2013000091224
- EUID
- ROONRC.J2013000091224
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 18 ianuarie 2013
Sediu social
- Adresă
- Petru Rareș, nr. 14, Sat Aroneanu, Comuna Aroneanu, Iași
- Localitate
- Sat Aroneanu, Comuna Aroneanu, Iași
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 22 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 18.01.2013
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- HRIAPCĂ IRINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 4 din 9 după cifra de afaceri în clasa CAEN 1072, județul Iași. Locul 4.503 din 25.162 în tot județul, și locul 1.670 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 1%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.159.333 lei | 60.935 lei | 10 | 1.507.999 lei | 321.375 lei | 1.188.009 lei |
| 2024 | 1.146.179 lei | 220.745 lei | 11 | 1.464.392 lei | 138.526 lei | 1.327.074 lei |
| 2023 | 1.196.176 lei | 249.313 lei | 12 | 1.448.927 lei | 329.052 lei | 1.126.981 lei |
| 2022 | 1.028.610 lei | 181.224 lei | 10 | 1.312.862 lei | 312.844 lei | 899.189 lei |
| 2021 | 1.079.709 lei | 266.830 lei | 11 | 906.798 lei | 194.648 lei | 717.965 lei |
| 2020 | 934.873 lei | 175.104 lei | 14 | 506.338 lei | 60.636 lei | 451.135 lei |
| 2019 | 1.081.541 lei | 179.751 lei | 16 | 423.016 lei | 146.986 lei | 276.030 lei |
| 2018 | 883.955 lei | 110.937 lei | 14 | 303.128 lei | 103.902 lei | 199.226 lei |
| 2017 | 769.327 lei | 73.023 lei | 10 | 294.266 lei | 205.977 lei | 88.289 lei |
| 2016 | 656.387 lei | 35.921 lei | — | 308.002 lei | 271.725 lei | 36.281 lei |
| 2015 | 550.429 lei | 39.721 lei | 11 | 84.850 lei | 67.666 lei | 17.184 lei |
| 2014 | 380.198 lei | 15.659 lei | 9 | 77.062 lei | 96.777 lei | -19.715 lei |
| 2013 | 229.103 lei | -35.674 lei | 8 | 80.378 lei | 115.752 lei | -35.374 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.159.333 lei
- Venituri totale
- 1.431.598 lei
- Cheltuieli totale
- 1.357.639 lei
- Profit brut
- 73.959 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 60.935 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.091.691 lei
- Active circulante
- 416.308 lei
- Stocuri
- 16.314 lei
- Creanțe
- 13.192 lei
- Casa și conturi la bănci
- 386.802 lei
- Datorii
- 321.375 lei
- Capitaluri
- 1.188.009 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 10
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.146.179 lei
- Venituri totale
- 1.795.662 lei
- Cheltuieli totale
- 1.536.153 lei
- Profit brut
- 259.509 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 220.745 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.111.415 lei
- Active circulante
- 352.977 lei
- Stocuri
- 19.581 lei
- Creanțe
- 11.285 lei
- Casa și conturi la bănci
- 322.111 lei
- Datorii
- 138.526 lei
- Capitaluri
- 1.327.074 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 11
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.196.176 lei
- Venituri totale
- 1.865.669 lei
- Cheltuieli totale
- 1.606.708 lei
- Profit brut
- 258.961 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 249.313 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.306.166 lei
- Active circulante
- 142.761 lei
- Stocuri
- 17.907 lei
- Creanțe
- 17.938 lei
- Casa și conturi la bănci
- 106.916 lei
- Datorii
- 329.052 lei
- Capitaluri
- 1.126.981 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 12
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.028.610 lei
- Venituri totale
- 1.753.629 lei
- Cheltuieli totale
- 1.564.207 lei
- Profit brut
- 189.422 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 181.224 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.008.051 lei
- Active circulante
- 304.811 lei
- Stocuri
- 14.804 lei
- Creanțe
- 29.484 lei
- Casa și conturi la bănci
- 260.523 lei
- Datorii
- 312.844 lei
- Capitaluri
- 899.189 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 10
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.079.709 lei
- Venituri totale
- 1.331.918 lei
- Cheltuieli totale
- 1.056.323 lei
- Profit brut
- 275.595 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 266.830 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 407.144 lei
- Active circulante
- 499.654 lei
- Stocuri
- 12.748 lei
- Creanțe
- 6.802 lei
- Casa și conturi la bănci
- 480.104 lei
- Datorii
- 194.648 lei
- Capitaluri
- 717.965 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 11
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 934.873 lei
- Venituri totale
- 1.242.585 lei
- Cheltuieli totale
- 1.060.165 lei
- Profit brut
- 182.420 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 175.104 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 227.313 lei
- Active circulante
- 279.025 lei
- Stocuri
- 8.610 lei
- Creanțe
- 5.164 lei
- Casa și conturi la bănci
- 265.251 lei
- Datorii
- 60.636 lei
- Capitaluri
- 451.135 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 14
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.081.541 lei
- Venituri totale
- 1.345.792 lei
- Cheltuieli totale
- 1.155.228 lei
- Profit brut
- 190.564 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 179.751 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 241.417 lei
- Active circulante
- 181.599 lei
- Stocuri
- 9.433 lei
- Creanțe
- 12.752 lei
- Casa și conturi la bănci
- 159.414 lei
- Datorii
- 146.986 lei
- Capitaluri
- 276.030 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 16
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 883.955 lei
- Venituri totale
- 1.137.334 lei
- Cheltuieli totale
- 1.017.566 lei
- Profit brut
- 119.768 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 110.937 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 258.949 lei
- Active circulante
- 44.179 lei
- Stocuri
- 9.025 lei
- Creanțe
- 15.491 lei
- Casa și conturi la bănci
- 19.663 lei
- Datorii
- 103.902 lei
- Capitaluri
- 199.226 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 14
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 769.327 lei
- Venituri totale
- 1.028.379 lei
- Cheltuieli totale
- 947.935 lei
- Profit brut
- 80.444 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 73.023 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 267.490 lei
- Active circulante
- 26.776 lei
- Stocuri
- 6.830 lei
- Creanțe
- 1.020 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.926 lei
- Datorii
- 205.977 lei
- Capitaluri
- 88.289 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 10
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 656.387 lei
- Venituri totale
- 882.074 lei
- Cheltuieli totale
- 839.470 lei
- Profit brut
- 42.604 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 35.921 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 277.039 lei
- Active circulante
- 30.963 lei
- Stocuri
- 8.493 lei
- Creanțe
- 7.123 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.347 lei
- Datorii
- 271.725 lei
- Capitaluri
- 36.281 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 550.429 lei
- Venituri totale
- 742.194 lei
- Cheltuieli totale
- 698.814 lei
- Profit brut
- 43.380 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 39.721 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 30.782 lei
- Active circulante
- 54.068 lei
- Stocuri
- 6.259 lei
- Creanțe
- 11.377 lei
- Casa și conturi la bănci
- 36.432 lei
- Datorii
- 67.666 lei
- Capitaluri
- 17.184 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 11
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 380.198 lei
- Venituri totale
- 523.510 lei
- Cheltuieli totale
- 507.851 lei
- Profit brut
- 15.659 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.659 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 27.924 lei
- Active circulante
- 49.138 lei
- Stocuri
- 6.787 lei
- Creanțe
- 12.903 lei
- Casa și conturi la bănci
- 29.448 lei
- Datorii
- 96.777 lei
- Capitaluri
- -19.715 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 9
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 229.103 lei
- Venituri totale
- 316.824 lei
- Cheltuieli totale
- 352.498 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 35.674 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 35.674 lei
- Active imobilizate
- 33.300 lei
- Active circulante
- 47.078 lei
- Stocuri
- 14.428 lei
- Creanțe
- 14.116 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.534 lei
- Datorii
- 115.752 lei
- Capitaluri
- -35.374 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 8
Activități autorizate (CAEN)
- 1039 · Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 1052 · Fabricarea înghețatei (CAEN Rev.2)
- 1071 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN Rev.2)
- 1072 · Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie (CAEN Rev.2)
- 1082 · Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase (CAEN Rev.2)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4725 · Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
Înregistrări mai vechi (2)
2013
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului