Sari la conținut
Duminică, 6 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 32 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

MSA LOGISTIC BRAND S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Otopeni, înmatriculată la 5 octombrie 2021.

Identitate

Denumire legală
MSA LOGISTIC BRAND S.R.L.
CUI
23185560
Nr. înmatriculare
J2021006083231
EUID
ROONRC.J2021006083231
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
5 octombrie 2021

Sediu social

Adresă
23 AUGUST, nr. 244-4, LOT 6, Oraș Otopeni, Ilfov
Localitate
Oraș Otopeni, Ilfov
Cod poștal
75100

Contact

Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 10 februarie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu (până la 30 iun)
Inactiv fiscal
nu (reactivat la 21 dec)
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
TRANSFER(SOSIRE) din data 04.10.2021
Sursa ANAF
actualizat 29 aug

Reprezentanți

  • GHENICI DANIEL — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
291 mii lei02022: 250 mii lei2023: 291 mii lei2024: 217 mii lei2025: 220 mii lei2022202320242025
Rezultat net
193 mii lei02022: 186 mii lei2023: 193 mii lei2024: 142 mii lei2025: 135 mii lei2022202320242025

Poziție în sector

Locul 181 din 544 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6831, județul Ilfov, peste 67% dintre firmele clasei. Locul 22.242 din 40.375 în tot județul, și locul 12.636 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 1%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025220.000 lei135.305 lei1255.312 lei9.900 lei245.412 lei
2024217.200 lei142.015 lei1334.059 lei49.122 lei285.107 lei
2023290.802 lei192.852 lei1235.786 lei43.206 lei193.092 lei
2022250.194 lei186.340 lei1188.625 lei3.600 lei185.071 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
220.000 lei
Venituri totale
220.000 lei
Cheltuieli totale
82.539 lei
Profit brut
137.461 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
135.305 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
4.017 lei
Active circulante
251.295 lei
Stocuri
Creanțe
233.108 lei
Casa și conturi la bănci
18.187 lei
Datorii
9.900 lei
Capitaluri
245.412 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
217.200 lei
Venituri totale
217.200 lei
Cheltuieli totale
73.013 lei
Profit brut
144.187 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
142.015 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
6.064 lei
Active circulante
327.995 lei
Stocuri
Creanțe
269.608 lei
Casa și conturi la bănci
58.387 lei
Datorii
49.122 lei
Capitaluri
285.107 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
290.802 lei
Venituri totale
290.802 lei
Cheltuieli totale
95.042 lei
Profit brut
195.760 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
192.852 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
3.700 lei
Active circulante
232.086 lei
Stocuri
Creanțe
209.204 lei
Casa și conturi la bănci
22.882 lei
Datorii
43.206 lei
Capitaluri
193.092 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Activități autorizate (CAEN)

Sunt afișate primele 24 din 66 activități autorizate în ordinea registrului.

Istoric

Nicio modificare observată din 8 iulie 2026. Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Reactivată fiscal de ANAF
    • Înmatriculare la registrul comerțului
  6. 2009

    • Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
    • Declarată inactivă fiscal de ANAF
  7. 2008

    • Înregistrare în scopuri de TVA

Înapoi sus ↑