MRS S-AVA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Bucovaț, Comuna Bucovăț, înmatriculată la 22 iunie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- MRS S-AVA S.R.L.
- CUI
- 48372300
- Nr. înmatriculare
- J2023002398351
- EUID
- ROONRC.J2023002398351
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 22 iunie 2023
Sediu social
- Adresă
- nr. 830, ap. 2, Sat Bucovaț, Comuna Bucovăț, Timiș
- Localitate
- Sat Bucovaț, Comuna Bucovăț, Timiș
- Cod poștal
- 307352
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 mar)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 22.06.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- SAVA SIMONA-CORINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 303 din 477 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8299, județul Timiș, peste 37% dintre firmele clasei. Locul 18.013 din 31.408 în tot județul, și locul 10.371 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 10%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 173.156 lei | 62.219 lei | 1 | 320.537 lei | 86.959 lei | 233.578 lei |
| 2024 | 156.897 lei | -10.524 lei | 1 | 252.594 lei | 70.711 lei | 181.883 lei |
| 2023 | 328.058 lei | 192.207 lei | 4 | 206.111 lei | 13.704 lei | 192.407 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 173.156 lei
- Venituri totale
- 173.156 lei
- Cheltuieli totale
- 100.604 lei
- Profit brut
- 72.552 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 62.219 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.987 lei
- Active circulante
- 310.550 lei
- Stocuri
- 32 lei
- Creanțe
- 112.296 lei
- Casa și conturi la bănci
- 198.222 lei
- Datorii
- 86.959 lei
- Capitaluri
- 233.578 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 156.897 lei
- Venituri totale
- 156.897 lei
- Cheltuieli totale
- 167.421 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 10.524 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 10.524 lei
- Active imobilizate
- 13.600 lei
- Active circulante
- 238.994 lei
- Stocuri
- 32 lei
- Creanțe
- 58.885 lei
- Casa și conturi la bănci
- 180.077 lei
- Datorii
- 70.711 lei
- Capitaluri
- 181.883 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 328.058 lei
- Venituri totale
- 328.262 lei
- Cheltuieli totale
- 132.838 lei
- Profit brut
- 195.424 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 192.207 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.979 lei
- Active circulante
- 203.132 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 73.252 lei
- Casa și conturi la bănci
- 129.880 lei
- Datorii
- 13.704 lei
- Capitaluri
- 192.407 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
Activități autorizate (CAEN)
- 4939 · Alte transporturi terestre de călători n.c.a (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului