MRA EXPRES CLEANING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Reșița, înmatriculată la 14 mai 2024.
Identitate
- Denumire legală
- MRA EXPRES CLEANING S.R.L.
- CUI
- 50076129
- Nr. înmatriculare
- J2024000278111
- EUID
- ROONRC.J2024000278111
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 mai 2024
Sediu social
- Adresă
- ZADEI, bl. E4, sc. 1, et. 3, ap. 10, Municipiul Reșița, Caraș-Severin
- Localitate
- Municipiul Reșița, Caraș-Severin
- Cod poștal
- 320119
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 14.05.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- FLOREA CRENGUȚA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 9 din 30 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8121, județul Caraș-Severin, peste 73% dintre firmele clasei. Locul 2.005 din 5.022 în tot județul, și locul 797 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 99%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 313.896 lei | 142.092 lei | 4 | 179.341 lei | 5.910 lei | 173.431 lei |
| 2024 | 157.499 lei | 74.617 lei | 3 | 85.941 lei | 11.124 lei | 74.817 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 313.896 lei
- Venituri totale
- 365.352 lei
- Cheltuieli totale
- 219.282 lei
- Profit brut
- 146.070 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 142.092 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 179.341 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 139.335 lei
- Casa și conturi la bănci
- 40.006 lei
- Datorii
- 5.910 lei
- Capitaluri
- 173.431 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 157.499 lei
- Venituri totale
- 160.043 lei
- Cheltuieli totale
- 83.883 lei
- Profit brut
- 76.160 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 74.617 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 184 lei
- Active circulante
- 85.757 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 43.478 lei
- Casa și conturi la bănci
- 42.279 lei
- Datorii
- 11.124 lei
- Capitaluri
- 74.817 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Activități autorizate (CAEN)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.3)
- 8122 · Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.3)
- 8123 · Alte activități de curățenie (CAEN Rev.3)
- 8130 · Activități de întreținere peisagistică (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înmatriculare la registrul comerțului