MPN LOGISTICS IASI S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Iași, înmatriculată la 3 iunie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- MPN LOGISTICS IASI S.R.L.
- CUI
- 41210573
- Nr. înmatriculare
- J22/2024/2019
- EUID
- ROONRC.J22/2024/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 3 iunie 2019
Sediu social
- Adresă
- POITIERS, nr. 5, bl. B5, sc. A, et. 4, ap. 19, Municipiul Iași, Iași
- Localitate
- Municipiul Iași, Iași
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 iul)
- Inactiv fiscal
- da (din 12 feb)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 03.06.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ŢUGUI FLORIN MIHAI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Iași; ultimul an depus este 2021.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 122.625 lei | 26.312 lei | 1 | 113.346 lei | 11.056 lei | 104.135 lei |
| 2020 | 482.383 lei | 48.317 lei | 8 | 102.857 lei | 25.718 lei | 77.823 lei |
| 2019 | 86.164 lei | 29.305 lei | 1 | 36.939 lei | 7.434 lei | 29.505 lei |
Toți indicatorii
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 122.625 lei
- Venituri totale
- 137.157 lei
- Cheltuieli totale
- 109.521 lei
- Profit brut
- 27.636 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 26.312 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 13.785 lei
- Active circulante
- 99.561 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 88.712 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.849 lei
- Datorii
- 11.056 lei
- Capitaluri
- 104.135 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 482.383 lei
- Venituri totale
- 487.836 lei
- Cheltuieli totale
- 434.977 lei
- Profit brut
- 52.859 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 48.317 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 13.681 lei
- Active circulante
- 89.176 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 46.712 lei
- Casa și conturi la bănci
- 42.464 lei
- Datorii
- 25.718 lei
- Capitaluri
- 77.823 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 8
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 86.164 lei
- Venituri totale
- 86.164 lei
- Cheltuieli totale
- 55.193 lei
- Profit brut
- 30.971 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 29.305 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 36.939 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 16.671 lei
- Casa și conturi la bănci
- 20.268 lei
- Datorii
- 7.434 lei
- Capitaluri
- 29.505 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4615 · Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 4942 · Servicii de mutare (CAEN Rev.2)
- 5320 · Alte activități poștale și de curier (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2023
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului