MOULD PRO PLAST S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 13 mai 2020.
Identitate
- Denumire legală
- MOULD PRO PLAST S.R.L.
- CUI
- 42496296
- Nr. înmatriculare
- J2020005039409
- EUID
- ROONRC.J2020005039409
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 13 mai 2020
Sediu social
- Adresă
- BUHUȘI, nr. 3, bl. 5, sc. 1, et. 2, ap. 11, CAMERA NR. 1, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
- Cod poștal
- 32571
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 21 mai)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 13.05.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GANNAM NASIM — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.972 din 3.436 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7112, municipiul București, peste 43% dintre firmele clasei. Locul 67.827 din 132.982 în tot județul, și locul 27.628 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 21%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 248.285 lei | 132.234 lei | 2 | 571.158 lei | 300.003 lei | 132.474 lei |
| 2024 | 314.914 lei | 87.334 lei | 2 | 621.486 lei | 242.203 lei | 87.574 lei |
| 2023 | 96.922 lei | 19.060 lei | 1 | 590.320 lei | 235.799 lei | 38.866 lei |
| 2022 | 169.469 lei | 19.566 lei | 1 | 200.045 lei | 180.884 lei | 19.806 lei |
| 2021 | 93.887 lei | 60.579 lei | 1 | 230.487 lei | 84.704 lei | 146.474 lei |
| 2020 | 97.046 lei | 85.695 lei | — | 104.652 lei | 18.904 lei | 85.895 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 248.285 lei
- Venituri totale
- 374.978 lei
- Cheltuieli totale
- 240.145 lei
- Profit brut
- 134.833 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 132.234 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 414.566 lei
- Active circulante
- 156.592 lei
- Stocuri
- 79.811 lei
- Creanțe
- 68.751 lei
- Casa și conturi la bănci
- 553 lei
- Datorii
- 300.003 lei
- Capitaluri
- 132.474 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 314.914 lei
- Venituri totale
- 398.221 lei
- Cheltuieli totale
- 307.040 lei
- Profit brut
- 91.181 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 87.334 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 441.698 lei
- Active circulante
- 179.788 lei
- Stocuri
- 79.811 lei
- Creanțe
- 68.748 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.929 lei
- Datorii
- 242.203 lei
- Capitaluri
- 87.574 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 96.922 lei
- Venituri totale
- 136.926 lei
- Cheltuieli totale
- 116.702 lei
- Profit brut
- 20.224 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 19.060 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 138.227 lei
- Active circulante
- 452.093 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 432.124 lei
- Casa și conturi la bănci
- 19.969 lei
- Datorii
- 235.799 lei
- Capitaluri
- 38.866 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 169.469 lei
- Venituri totale
- 169.510 lei
- Cheltuieli totale
- 146.291 lei
- Profit brut
- 23.219 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 19.566 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 77.004 lei
- Active circulante
- 123.041 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 110.875 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.166 lei
- Datorii
- 180.884 lei
- Capitaluri
- 19.806 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 93.887 lei
- Venituri totale
- 94.024 lei
- Cheltuieli totale
- 30.966 lei
- Profit brut
- 63.058 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 60.579 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 61.597 lei
- Active circulante
- 168.890 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 96.932 lei
- Casa și conturi la bănci
- 71.958 lei
- Datorii
- 84.704 lei
- Capitaluri
- 146.474 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 97.046 lei
- Venituri totale
- 97.046 lei
- Cheltuieli totale
- 8.502 lei
- Profit brut
- 88.544 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 85.695 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 143 lei
- Active circulante
- 104.509 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 77.352 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.157 lei
- Datorii
- 18.904 lei
- Capitaluri
- 85.895 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 2553 · Operațiuni de mecanică generală (CAEN Rev.3)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4671 · Comerț cu ridicata al autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.3)
- 7210 · Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie (CAEN Rev.3)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.3)
- 7712 · Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele (CAEN Rev.3)
- 7739 · Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului