Sari la conținut
Vineri, 4 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 32 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

MOTORAD COSMETIC S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Tecuci, înmatriculată la 9 ianuarie 2018.

Identitate

Denumire legală
MOTORAD COSMETIC S.R.L.
CUI
38665826
Nr. înmatriculare
J2018000014178
EUID
ROONRC.J2018000014178
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
9 ianuarie 2018

Sediu social

Adresă
VÂNĂTORI, nr. 57, CAMERA2, Municipiul Tecuci, Galați
Localitate
Municipiul Tecuci, Galați
Cod poștal
805300

Contact

Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 15 noiembrie 2024. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 09.01.2018
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • IOAN DUMITRU — administrator
  • IOAN RALUCA-GABRIELA — administrator
  • IOAN ŞTEFANA-STELA — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
77 mii lei02019: 450 lei2020: 5 mii lei2021: 3 mii lei2022: 3 mii lei2023: 13 mii lei2024: 61 mii lei2025: 77 mii lei2019202020212022202320242025
Rezultat net
11 mii lei02019: 436 lei2020: 5 mii lei2021: 1.365 lei2022: 2 mii lei2023: 2 mii lei2024: 11 mii lei2025: 9 mii lei2019202020212022202320242025

Poziție în sector

Locul 178 din 237 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4520, județul Galați, peste 25% dintre firmele clasei. Locul 9.775 din 13.743 în tot județul, și locul 4.851 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 27%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
202577.288 lei8.536 lei135.864 lei5.116 lei30.748 lei
202460.703 lei10.919 lei126.291 lei4.079 lei22.212 lei
202312.765 lei2.374 lei11.663 lei370 lei11.293 lei
20223.074 lei2.101 lei8.938 lei19 lei8.919 lei
20212.520 lei1.365 lei6.855 lei37 lei6.818 lei
20204.955 lei4.817 lei5.493 lei40 lei5.453 lei
2019450 lei436 lei650 lei14 lei636 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
77.288 lei
Venituri totale
104.168 lei
Cheltuieli totale
94.282 lei
Profit brut
9.886 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
8.536 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
35.864 lei
Stocuri
Creanțe
279 lei
Casa și conturi la bănci
35.585 lei
Datorii
5.116 lei
Capitaluri
30.748 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
60.703 lei
Venituri totale
61.265 lei
Cheltuieli totale
48.628 lei
Profit brut
12.637 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
10.919 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
26.291 lei
Stocuri
1.161 lei
Creanțe
1.116 lei
Casa și conturi la bănci
24.014 lei
Datorii
4.079 lei
Capitaluri
22.212 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
12.765 lei
Venituri totale
12.770 lei
Cheltuieli totale
9.944 lei
Profit brut
2.826 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
2.374 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
11.663 lei
Stocuri
Creanțe
536 lei
Casa și conturi la bănci
11.127 lei
Datorii
370 lei
Capitaluri
11.293 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 7 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Activități autorizate (CAEN)

  • 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. (CAEN Rev.2)
  • 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
  • 4540 · Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor (CAEN Rev.2)
  • 4779 · Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine (CAEN Rev.2)
  • 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
  • 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
  • 9003 · Activități de creație artistică (CAEN Rev.2)
  • 9602 · Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  6. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
  7. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
  8. 2018

    • Înmatriculare la registrul comerțului

Înapoi sus ↑