MOTOR SELF GT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Slobozia, înmatriculată la 15 mai 2017.
Identitate
- Denumire legală
- MOTOR SELF GT S.R.L.
- CUI
- 37574061
- Nr. înmatriculare
- J2017000258212
- EUID
- ROONRC.J2017000258212
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 mai 2017
Sediu social
- Adresă
- MATEI BASARAB, nr. 8-10, et. P, spațiul comercial C1, Municipiul Slobozia, Ialomița
- Localitate
- Municipiul Slobozia, Ialomița
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 apr)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 10 ian)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 15.05.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PETRACHE VALENTIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 9 din 96 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7112, județul Ialomița, peste 92% dintre firmele clasei. Locul 1.140 din 5.009 în tot județul, și locul 2.027 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 11%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.073.628 lei | 295.472 lei | 1 | 420.837 lei | 125.646 lei | 295.674 lei |
| 2024 | 969.874 lei | 134.645 lei | 1 | 217.220 lei | 29.412 lei | 187.808 lei |
| 2023 | 654.248 lei | 24.583 lei | 1 | 216.388 lei | 11.052 lei | 205.336 lei |
| 2020 | 119.050 lei | 7.726 lei | 1 | 64.891 lei | 34.409 lei | 30.482 lei |
| 2019 | 125.976 lei | 15.101 lei | 1 | 65.337 lei | 42.583 lei | 22.754 lei |
| 2018 | 9.084 lei | 7.915 lei | — | 7.926 lei | 273 lei | 7.653 lei |
| 2017 | — | -463 lei | — | 367 lei | 630 lei | -263 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.073.628 lei
- Venituri totale
- 1.098.718 lei
- Cheltuieli totale
- 775.567 lei
- Profit brut
- 323.151 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 295.472 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 185.323 lei
- Active circulante
- 235.514 lei
- Stocuri
- 288 lei
- Creanțe
- 198.861 lei
- Casa și conturi la bănci
- 36.365 lei
- Datorii
- 125.646 lei
- Capitaluri
- 295.674 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 969.874 lei
- Venituri totale
- 991.720 lei
- Cheltuieli totale
- 833.317 lei
- Profit brut
- 158.403 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 134.645 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 123.572 lei
- Active circulante
- 93.648 lei
- Stocuri
- 207 lei
- Creanțe
- 37.445 lei
- Casa și conturi la bănci
- 55.996 lei
- Datorii
- 29.412 lei
- Capitaluri
- 187.808 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 654.248 lei
- Venituri totale
- 654.248 lei
- Cheltuieli totale
- 624.103 lei
- Profit brut
- 30.145 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 24.583 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 142.765 lei
- Active circulante
- 73.623 lei
- Stocuri
- 46 lei
- Creanțe
- 23.943 lei
- Casa și conturi la bănci
- 49.634 lei
- Datorii
- 11.052 lei
- Capitaluri
- 205.336 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 119.050 lei
- Venituri totale
- 119.050 lei
- Cheltuieli totale
- 110.133 lei
- Profit brut
- 8.917 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.726 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 41.815 lei
- Active circulante
- 23.076 lei
- Stocuri
- 1.583 lei
- Creanțe
- 7.645 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.848 lei
- Datorii
- 34.409 lei
- Capitaluri
- 30.482 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 125.976 lei
- Venituri totale
- 125.976 lei
- Cheltuieli totale
- 109.446 lei
- Profit brut
- 16.530 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.101 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 61.886 lei
- Active circulante
- 3.451 lei
- Stocuri
- 170 lei
- Creanțe
- 2.700 lei
- Casa și conturi la bănci
- 581 lei
- Datorii
- 42.583 lei
- Capitaluri
- 22.754 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 9.084 lei
- Venituri totale
- 9.084 lei
- Cheltuieli totale
- 896 lei
- Profit brut
- 8.188 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.915 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 7.926 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 7.926 lei
- Datorii
- 273 lei
- Capitaluri
- 7.653 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 463 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 463 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 463 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 367 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 367 lei
- Datorii
- 630 lei
- Capitaluri
- -263 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Contracte publice
- 22 de cumpărături directe, de la 2 autorități contractante (2021–2024) · valoare însumată de cel mult 154 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- COMUNA COMANA21 de atribuiri · cel mult 151 mii lei
- OUAI Comana SPP 1 TMBo atribuire · cel mult 3 mii lei
Ultimele 5 atribuiri
- Cumpărare directă
Servicii topografice
15.300 lei · COMUNA COMANA · CPV 71354300-7 Servicii de cadastru (Rev.2)
- Cumpărare directă
Servicii topografice
15.900 lei · COMUNA COMANA · CPV 71354300-7 Servicii de cadastru (Rev.2)
- Cumpărare directă
Ridicare topografica
2.750 lei · OUAI Comana SPP 1 TMB · CPV 71354300-7 Servicii de cadastru (Rev.2) · fonduri europene
- Cumpărare directă
Lucrari cadastrale
9.300 lei · COMUNA COMANA · CPV 71354300-7 Servicii de cadastru (Rev.2)
- Cumpărare directă
Ridicare topografica
2.500 lei · COMUNA COMANA · CPV 71354300-7 Servicii de cadastru (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 20 octombrie 2021 și 3 iunie 2024. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Reactivată fiscal de ANAF
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului