MOON MASSAGE THERAPY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Ploiești, înmatriculată la 16 mai 2017.
Identitate
- Denumire legală
- MOON MASSAGE THERAPY S.R.L.
- CUI
- 37580152
- Nr. înmatriculare
- J29/1100/2017
- EUID
- ROONRC.J29/1100/2017
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 16 mai 2017
Sediu social
- Adresă
- ȘTEFAN GRECEANU, bl. J4, et. 4, ap. 18, Municipiul Ploiești, Prahova
- Localitate
- Municipiul Ploiești, Prahova
- Cod poștal
- 100166
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 16.05.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- COSTACHE LAVINIA ROXANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Prahova.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | — | 13.211 lei | 55.603 lei | -42.392 lei |
| 2024 | 9.690 lei | -8.977 lei | 1 | 13.314 lei | 55.706 lei | -42.392 lei |
| 2023 | 31.690 lei | -22.343 lei | 1 | 762 lei | 34.177 lei | -33.415 lei |
| 2022 | 29.870 lei | -8.611 lei | 1 | 1.466 lei | 12.538 lei | -11.072 lei |
| 2021 | 520 lei | 504 lei | — | — | 2.461 lei | -2.461 lei |
| 2020 | — | 0 lei | — | — | 2.965 lei | -2.965 lei |
| 2019 | — | -33 lei | — | — | 2.966 lei | -2.966 lei |
| 2018 | 865 lei | -3.929 lei | — | 593 lei | 3.525 lei | -2.932 lei |
| 2017 | 3.099 lei | 797 lei | — | 3.590 lei | 2.593 lei | 997 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 13.211 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 13.143 lei
- Casa și conturi la bănci
- 68 lei
- Datorii
- 55.603 lei
- Capitaluri
- -42.392 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 9.690 lei
- Venituri totale
- 9.690 lei
- Cheltuieli totale
- 18.570 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 8.880 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 8.977 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 13.314 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 13.143 lei
- Casa și conturi la bănci
- 171 lei
- Datorii
- 55.706 lei
- Capitaluri
- -42.392 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 31.690 lei
- Venituri totale
- 31.690 lei
- Cheltuieli totale
- 53.713 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 22.023 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 22.343 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 762 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 762 lei
- Datorii
- 34.177 lei
- Capitaluri
- -33.415 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 29.870 lei
- Venituri totale
- 29.870 lei
- Cheltuieli totale
- 38.182 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 8.312 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 8.611 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.466 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.466 lei
- Datorii
- 12.538 lei
- Capitaluri
- -11.072 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 520 lei
- Venituri totale
- 520 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 520 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 504 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 2.461 lei
- Capitaluri
- -2.461 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 2.965 lei
- Capitaluri
- -2.965 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 26 lei
- Cheltuieli totale
- 59 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 33 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 33 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 2.966 lei
- Capitaluri
- -2.966 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 865 lei
- Venituri totale
- 865 lei
- Cheltuieli totale
- 4.768 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.903 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.929 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 593 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 400 lei
- Casa și conturi la bănci
- 193 lei
- Datorii
- 3.525 lei
- Capitaluri
- -2.932 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.099 lei
- Venituri totale
- 3.099 lei
- Cheltuieli totale
- 2.209 lei
- Profit brut
- 890 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 797 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.590 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.590 lei
- Datorii
- 2.593 lei
- Capitaluri
- 997 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 8690 · Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN Rev.2)
- 9604 · Activități de întreținere corporală (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului