MONTATOR MEMBRANE TERASE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Berceni, Comuna Berceni, înmatriculată la 2 august 2021.
Identitate
- Denumire legală
- MONTATOR MEMBRANE TERASE S.R.L.
- CUI
- 44679575
- Nr. înmatriculare
- J23/4722/2021
- EUID
- ROONRC.J23/4722/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 2 august 2021
Sediu social
- Adresă
- DS 412, tarla 19, parcela 859, Sat Berceni, Comuna Berceni, Ilfov
- Localitate
- Sat Berceni, Comuna Berceni, Ilfov
- Cod poștal
- 77020
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 11 ian)
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 02.08.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MOVILEANU LOREDANA MIHAELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 17 din 34 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4391, județul Ilfov, peste 53% dintre firmele clasei. Locul 15.342 din 40.494 în tot județul, și locul 8.352 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 16%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 397.150 lei | -16.268 lei | 2 | 799.953 lei | 263.314 lei | 536.639 lei |
| 2024 | 470.207 lei | 188.245 lei | 4 | 830.321 lei | 253.414 lei | 576.907 lei |
| 2023 | 430.157 lei | 96.123 lei | 4 | 462.174 lei | 73.512 lei | 388.662 lei |
| 2022 | 592.440 lei | 381.821 lei | 1 | 394.828 lei | 2.288 lei | 392.540 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 397.150 lei
- Venituri totale
- 397.150 lei
- Cheltuieli totale
- 407.878 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 10.728 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 16.268 lei
- Active imobilizate
- 134.862 lei
- Active circulante
- 665.091 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 62.956 lei
- Casa și conturi la bănci
- 602.135 lei
- Datorii
- 263.314 lei
- Capitaluri
- 536.639 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 470.207 lei
- Venituri totale
- 492.341 lei
- Cheltuieli totale
- 293.960 lei
- Profit brut
- 198.381 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 188.245 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 181.100 lei
- Active circulante
- 649.221 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 153.598 lei
- Casa și conturi la bănci
- 495.623 lei
- Datorii
- 253.414 lei
- Capitaluri
- 576.907 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 430.157 lei
- Venituri totale
- 430.157 lei
- Cheltuieli totale
- 330.378 lei
- Profit brut
- 99.779 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 96.123 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 42.669 lei
- Active circulante
- 419.505 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 47.681 lei
- Casa și conturi la bănci
- 371.824 lei
- Datorii
- 73.512 lei
- Capitaluri
- 388.662 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 592.440 lei
- Venituri totale
- 592.440 lei
- Cheltuieli totale
- 200.522 lei
- Profit brut
- 391.918 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 381.821 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 394.828 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 13.307 lei
- Casa și conturi la bănci
- 381.521 lei
- Datorii
- 2.288 lei
- Capitaluri
- 392.540 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Reactivată fiscal de ANAF
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2021
- Înmatriculare la registrul comerțului