MONO TEAM S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Alba Iulia, înmatriculată la 3 august 2022.
Identitate
- Denumire legală
- MONO TEAM S.R.L.
- CUI
- 46588198
- Nr. înmatriculare
- J2022001049015
- EUID
- ROONRC.J2022001049015
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 3 august 2022
Sediu social
- Adresă
- TUDOR VLADIMIRESCU, nr. 36, Spațiu comercial nr. 2, tronson A, Municipiul Alba Iulia, Alba
- Localitate
- Municipiul Alba Iulia, Alba
- Cod poștal
- 510167
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 sept)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 03.08.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MONOREAN ANIȘOARA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 37 din 157 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5610, județul Alba, peste 77% dintre firmele clasei. Locul 1.988 din 10.678 în tot județul, și locul 1.072 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 59%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.089.580 lei | -24.442 lei | 7 | 289.150 lei | 117.961 lei | 171.189 lei |
| 2024 | 685.710 lei | 130.822 lei | 6 | 267.720 lei | 72.089 lei | 195.631 lei |
| 2023 | 561.769 lei | 63.650 lei | 5 | 142.355 lei | 77.546 lei | 64.809 lei |
| 2022 | 88.981 lei | 1.159 lei | 5 | 52.075 lei | 50.916 lei | 1.159 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.089.580 lei
- Venituri totale
- 1.103.598 lei
- Cheltuieli totale
- 1.099.141 lei
- Profit brut
- 4.457 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 24.442 lei
- Active imobilizate
- 7.472 lei
- Active circulante
- 281.678 lei
- Stocuri
- 74.763 lei
- Creanțe
- 52.711 lei
- Casa și conturi la bănci
- 154.204 lei
- Datorii
- 117.961 lei
- Capitaluri
- 171.189 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 7
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 685.710 lei
- Venituri totale
- 688.582 lei
- Cheltuieli totale
- 539.556 lei
- Profit brut
- 149.026 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 130.822 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.628 lei
- Active circulante
- 264.092 lei
- Stocuri
- 189.304 lei
- Creanțe
- 36.212 lei
- Casa și conturi la bănci
- 38.576 lei
- Datorii
- 72.089 lei
- Capitaluri
- 195.631 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 6
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 561.769 lei
- Venituri totale
- 562.565 lei
- Cheltuieli totale
- 494.299 lei
- Profit brut
- 68.266 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 63.650 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 142.355 lei
- Stocuri
- 83.602 lei
- Creanțe
- 9.829 lei
- Casa și conturi la bănci
- 48.924 lei
- Datorii
- 77.546 lei
- Capitaluri
- 64.809 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 5
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 88.981 lei
- Venituri totale
- 88.981 lei
- Cheltuieli totale
- 86.951 lei
- Profit brut
- 2.030 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.159 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 52.075 lei
- Stocuri
- 42.199 lei
- Creanțe
- 890 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.986 lei
- Datorii
- 50.916 lei
- Capitaluri
- 1.159 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 5
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 5611 · Restaurante (CAEN Rev.3)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.3)
- 5622 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului