MONDO PARETI S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Târgoviște, înmatriculată la 16 noiembrie 2015.
Identitate
- Denumire legală
- MONDO PARETI S.R.L.
- CUI
- 35234748
- Nr. înmatriculare
- J2015000796150
- EUID
- ROONRC.J2015000796150
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 16 noiembrie 2015
Sediu social
- Adresă
- CONSTRUCTORILOR, nr. 44, ZONA INDUSTRIALA, Municipiul Târgoviște, Dâmbovița
- Localitate
- Municipiul Târgoviște, Dâmbovița
Contact
- Telefon
- 0730 485 755
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 19 martie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 23 dec)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 16.11.2015
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- VOICILĂ IONUŢ CRISTIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Dâmbovița; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 55.811 lei | -172.232 lei | 4 | 6.012.256 lei | 3.529.777 lei | 2.354.889 lei |
| 2023 | 2.756.655 lei | 2.407.155 lei | 4 | 6.192.650 lei | 3.316.790 lei | 2.527.120 lei |
| 2022 | 1.315.504 lei | 98.938 lei | 2 | 2.772.743 lei | 1.972.312 lei | 119.965 lei |
| 2021 | 45.000 lei | 14.099 lei | 1 | 307.157 lei | 285.688 lei | 21.469 lei |
| 2020 | — | -30.931 lei | 1 | 264.764 lei | 257.395 lei | 7.369 lei |
| 2019 | 170.837 lei | 35.402 lei | 1 | 274.672 lei | 236.571 lei | 38.101 lei |
| 2018 | 45.000 lei | -26.385 lei | 1 | 124.944 lei | 122.285 lei | 2.659 lei |
| 2017 | 223.794 lei | 133.017 lei | 1 | 217.136 lei | 58.605 lei | 158.531 lei |
| 2016 | 67.788 lei | 9.385 lei | 1 | 94.719 lei | 69.205 lei | 25.514 lei |
| 2015 | — | -3.871 lei | 1 | 58.041 lei | 41.912 lei | 16.129 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 55.811 lei
- Venituri totale
- 283.605 lei
- Cheltuieli totale
- 455.837 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 172.232 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 172.232 lei
- Active imobilizate
- 497.773 lei
- Active circulante
- 5.514.483 lei
- Stocuri
- 59.352 lei
- Creanțe
- 5.444.684 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.447 lei
- Datorii
- 3.529.777 lei
- Capitaluri
- 2.354.889 lei
- Capital subscris vărsat
- 20.240 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.756.655 lei
- Venituri totale
- 3.108.738 lei
- Cheltuieli totale
- 649.646 lei
- Profit brut
- 2.459.092 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.407.155 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 691.940 lei
- Active circulante
- 5.500.710 lei
- Stocuri
- 59.352 lei
- Creanțe
- 5.392.346 lei
- Casa și conturi la bănci
- 49.012 lei
- Datorii
- 3.316.790 lei
- Capitaluri
- 2.527.120 lei
- Capital subscris vărsat
- 20.240 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.315.504 lei
- Venituri totale
- 1.426.198 lei
- Cheltuieli totale
- 1.314.104 lei
- Profit brut
- 112.094 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 98.938 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 835.392 lei
- Active circulante
- 1.937.351 lei
- Stocuri
- 49.303 lei
- Creanțe
- 1.884.721 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.327 lei
- Datorii
- 1.972.312 lei
- Capitaluri
- 119.965 lei
- Capital subscris vărsat
- 20.240 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 10 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
Nicio activitate autorizată în instantaneul curent.
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului