MOMO CENTER S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Săcele, înmatriculată la 16 aprilie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- MOMO CENTER S.R.L.
- CUI
- 40994723
- Nr. înmatriculare
- J8/1462/2019
- EUID
- ROONRC.J8/1462/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 16 aprilie 2019
Sediu social
- Adresă
- PETŐFI SÁNDOR, nr. 77, Municipiul Săcele, Brașov
- Localitate
- Municipiul Săcele, Brașov
- Cod poștal
- 505600
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 16.04.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- KRIZBAI TIMEA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 76 din 313 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8559, județul Brașov, peste 76% dintre firmele clasei. Locul 11.531 din 25.588 în tot județul, și locul 8.296 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 9%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 266.141 lei | 9.703 lei | 1 | 23.371 lei | 13.428 lei | 9.943 lei |
| 2024 | 292.704 lei | 24.394 lei | 1 | 56.389 lei | 11.914 lei | 44.475 lei |
| 2023 | 154.737 lei | 33.313 lei | 1 | 55.164 lei | 15.083 lei | 40.081 lei |
| 2022 | 98.628 lei | 6.390 lei | 1 | 17.125 lei | 10.357 lei | 6.768 lei |
| 2020 | 38.827 lei | -28.046 lei | 1 | 15.273 lei | 9.498 lei | 5.775 lei |
| 2019 | 45.730 lei | 33.621 lei | 1 | 68.395 lei | 11.043 lei | 33.821 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 266.141 lei
- Venituri totale
- 274.387 lei
- Cheltuieli totale
- 261.995 lei
- Profit brut
- 12.392 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.703 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 10.083 lei
- Active circulante
- 13.288 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 683 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.605 lei
- Datorii
- 13.428 lei
- Capitaluri
- 9.943 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 292.704 lei
- Venituri totale
- 298.095 lei
- Cheltuieli totale
- 271.077 lei
- Profit brut
- 27.018 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 24.394 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 15.583 lei
- Active circulante
- 40.806 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 5.767 lei
- Casa și conturi la bănci
- 35.039 lei
- Datorii
- 11.914 lei
- Capitaluri
- 44.475 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 154.737 lei
- Venituri totale
- 165.775 lei
- Cheltuieli totale
- 131.007 lei
- Profit brut
- 34.768 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 33.313 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 21.083 lei
- Active circulante
- 34.081 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.888 lei
- Casa și conturi la bănci
- 29.193 lei
- Datorii
- 15.083 lei
- Capitaluri
- 40.081 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 98.628 lei
- Venituri totale
- 111.676 lei
- Cheltuieli totale
- 104.240 lei
- Profit brut
- 7.436 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.390 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 17.125 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.697 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.428 lei
- Datorii
- 10.357 lei
- Capitaluri
- 6.768 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 38.827 lei
- Venituri totale
- 105.723 lei
- Cheltuieli totale
- 133.381 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 27.658 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 28.046 lei
- Active imobilizate
- 1.200 lei
- Active circulante
- 14.073 lei
- Stocuri
- 863 lei
- Creanțe
- 1.053 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.157 lei
- Datorii
- 9.498 lei
- Capitaluri
- 5.775 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 45.730 lei
- Venituri totale
- 155.199 lei
- Cheltuieli totale
- 121.170 lei
- Profit brut
- 34.029 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 33.621 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.800 lei
- Active circulante
- 65.595 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.950 lei
- Casa și conturi la bănci
- 63.645 lei
- Datorii
- 11.043 lei
- Capitaluri
- 33.821 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 5829 · Activități de editare a altor produse software (CAEN Rev.2)
- 6201 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
- 6202 · Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7220 · Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste (CAEN Rev.2)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.2)
- 7830 · Servicii de furnizare și management a forței de muncă (CAEN Rev.2)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8560 · Activități de servicii suport pentru învățământ (CAEN Rev.2)
- 8690 · Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului