MOCHETA MONTAJ S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Gilău, Comuna Gilău, înmatriculată la 15 septembrie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- MOCHETA MONTAJ S.R.L.
- CUI
- 46842880
- Nr. înmatriculare
- J2022005787120
- EUID
- ROONRC.J2022005787120
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 septembrie 2022
Sediu social
- Adresă
- Creșei, nr. 9, Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj
- Localitate
- Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 15.09.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- NEGREA CĂTĂLINA IULIANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 77 din 208 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4333, județul Cluj, peste 63% dintre firmele clasei. Locul 18.130 din 42.438 în tot județul, și locul 13.034 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 6%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 280.314 lei | 58.949 lei | 1 | 169.817 lei | 6.323 lei | 163.494 lei |
| 2024 | 296.950 lei | 1.747 lei | 2 | 148.592 lei | 20.047 lei | 128.545 lei |
| 2023 | 245.350 lei | 119.675 lei | 1 | 132.895 lei | 6.098 lei | 126.797 lei |
| 2022 | 37.050 lei | 24.923 lei | — | 26.213 lei | 1.090 lei | 25.123 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 280.314 lei
- Venituri totale
- 281.741 lei
- Cheltuieli totale
- 220.116 lei
- Profit brut
- 61.625 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 58.949 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 35.552 lei
- Active circulante
- 134.265 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 33.200 lei
- Casa și conturi la bănci
- 101.065 lei
- Datorii
- 6.323 lei
- Capitaluri
- 163.494 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 296.950 lei
- Venituri totale
- 298.266 lei
- Cheltuieli totale
- 293.983 lei
- Profit brut
- 4.283 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.747 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 73.094 lei
- Active circulante
- 75.498 lei
- Stocuri
- 5.000 lei
- Creanțe
- 16.540 lei
- Casa și conturi la bănci
- 53.958 lei
- Datorii
- 20.047 lei
- Capitaluri
- 128.545 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 245.350 lei
- Venituri totale
- 245.350 lei
- Cheltuieli totale
- 105.471 lei
- Profit brut
- 139.879 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 119.675 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 132.895 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 132.895 lei
- Datorii
- 6.098 lei
- Capitaluri
- 126.797 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.3)
- 4753 · Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea (CAEN Rev.3)
- 9621 · Activități de coafură și frizerie (CAEN Rev.3)
- 9622 · Activități de tratament și înfrumusețare (CAEN Rev.3)
Coduri anterioare (3 din 3)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (Rev.2, recodificat în 4333, până la 2 sept)
- 4753 · Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea, în magazine specializate (Rev.2, recodificat în 4753, până la 2 sept)
- 9602 · Coafură și alte activități de înfrumusețare (Rev.2, recodificat în 9621, până la 2 sept)
Istoric
- Sediu
- REPUBLICII, nr. 45, Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj, Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj (8 iul → 2 sept)
- Creșei, nr. 9, Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj, Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj (2 sept → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Sediu mutat la Creșei, nr. 9, Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj, Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului