MOBILE HOUSE INDUSTRY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Hereclean, Comuna Hereclean, înmatriculată la 27 martie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- MOBILE HOUSE INDUSTRY S.R.L.
- CUI
- 37281401
- Nr. înmatriculare
- J31/151/2017
- EUID
- ROONRC.J31/151/2017
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 martie 2017
Sediu social
- Adresă
- HERECLEAN, nr. 8/B, Sat Hereclean, Comuna Hereclean, Sălaj
- Localitate
- Sat Hereclean, Comuna Hereclean, Sălaj
- Cod poștal
- 457165
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 4 apr)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 27.03.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- FĂGĂRAȘI ANCA-ANGELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1 din 7 după cifra de afaceri în clasa CAEN 1623, județul Sălaj. Locul 632 din 6.249 în tot județul, și locul 251 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 60%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.645.723 lei | 216.516 lei | 15 | 1.818.177 lei | 1.557.258 lei | 260.919 lei |
| 2024 | 1.657.804 lei | 332.319 lei | 9 | 2.029.893 lei | 1.697.334 lei | 332.559 lei |
| 2023 | 1.133.579 lei | 15.418 lei | 5 | 1.062.035 lei | 842.309 lei | 219.726 lei |
| 2022 | 732.779 lei | 326.937 lei | 5 | 913.506 lei | 521.922 lei | 391.584 lei |
| 2021 | 745.696 lei | 29.244 lei | 3 | 749.109 lei | 684.462 lei | 64.647 lei |
| 2020 | 368.820 lei | -76.908 lei | 3 | 474.067 lei | 438.663 lei | 35.404 lei |
| 2019 | 436.858 lei | -218.770 lei | 6 | 509.344 lei | 397.032 lei | 112.312 lei |
| 2018 | 725.825 lei | 258.868 lei | 6 | 699.626 lei | 368.544 lei | 331.082 lei |
| 2017 | 454.209 lei | 72.014 lei | 4 | 442.550 lei | 370.336 lei | 72.214 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.645.723 lei
- Venituri totale
- 2.651.507 lei
- Cheltuieli totale
- 2.394.290 lei
- Profit brut
- 257.217 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 216.516 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 467.417 lei
- Active circulante
- 1.350.760 lei
- Stocuri
- 845.414 lei
- Creanțe
- 447.263 lei
- Casa și conturi la bănci
- 58.083 lei
- Datorii
- 1.557.258 lei
- Capitaluri
- 260.919 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 15
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.657.804 lei
- Venituri totale
- 1.648.000 lei
- Cheltuieli totale
- 1.269.604 lei
- Profit brut
- 378.396 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 332.319 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 621.633 lei
- Active circulante
- 1.408.260 lei
- Stocuri
- 400.675 lei
- Creanțe
- 811.399 lei
- Casa și conturi la bănci
- 196.186 lei
- Datorii
- 1.697.334 lei
- Capitaluri
- 332.559 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 9
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.133.579 lei
- Venituri totale
- 1.146.782 lei
- Cheltuieli totale
- 1.123.654 lei
- Profit brut
- 23.128 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.418 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 345.861 lei
- Active circulante
- 716.174 lei
- Stocuri
- 216.114 lei
- Creanțe
- 433.835 lei
- Casa și conturi la bănci
- 66.225 lei
- Datorii
- 842.309 lei
- Capitaluri
- 219.726 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 732.779 lei
- Venituri totale
- 782.813 lei
- Cheltuieli totale
- 449.892 lei
- Profit brut
- 332.921 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 326.937 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 66.470 lei
- Active circulante
- 847.036 lei
- Stocuri
- 476.103 lei
- Creanțe
- 290.880 lei
- Casa și conturi la bănci
- 80.053 lei
- Datorii
- 521.922 lei
- Capitaluri
- 391.584 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 745.696 lei
- Venituri totale
- 761.435 lei
- Cheltuieli totale
- 725.519 lei
- Profit brut
- 35.916 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 29.244 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 76.120 lei
- Active circulante
- 672.989 lei
- Stocuri
- 253.790 lei
- Creanțe
- 324.261 lei
- Casa și conturi la bănci
- 94.938 lei
- Datorii
- 684.462 lei
- Capitaluri
- 64.647 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 368.820 lei
- Venituri totale
- 371.060 lei
- Cheltuieli totale
- 444.263 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 73.203 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 76.908 lei
- Active imobilizate
- 37.088 lei
- Active circulante
- 436.979 lei
- Stocuri
- 266.356 lei
- Creanțe
- 145.122 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25.501 lei
- Datorii
- 438.663 lei
- Capitaluri
- 35.404 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 436.858 lei
- Venituri totale
- 437.906 lei
- Cheltuieli totale
- 652.300 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 214.394 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 218.770 lei
- Active imobilizate
- 9.282 lei
- Active circulante
- 500.062 lei
- Stocuri
- 230.154 lei
- Creanțe
- 193.373 lei
- Casa și conturi la bănci
- 76.535 lei
- Datorii
- 397.032 lei
- Capitaluri
- 112.312 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 725.825 lei
- Venituri totale
- 733.822 lei
- Cheltuieli totale
- 467.683 lei
- Profit brut
- 266.139 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 258.868 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 10.442 lei
- Active circulante
- 689.184 lei
- Stocuri
- 142.012 lei
- Creanțe
- 259.802 lei
- Casa și conturi la bănci
- 287.370 lei
- Datorii
- 368.544 lei
- Capitaluri
- 331.082 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 454.209 lei
- Venituri totale
- 515.278 lei
- Cheltuieli totale
- 438.218 lei
- Profit brut
- 77.060 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 72.014 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 442.550 lei
- Stocuri
- 133.514 lei
- Creanțe
- 245.789 lei
- Casa și conturi la bănci
- 63.247 lei
- Datorii
- 370.336 lei
- Capitaluri
- 72.214 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
Activități autorizate (CAEN)
- 2920 · Producția de caroserii pentru autovehicule; fabricarea de remorci și semiremorci (CAEN Rev.2)
- 3102 · Fabricarea de mobilă pentru bucătării (CAEN Rev.2)
- 3109 · Fabricarea de mobilă n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4511 · Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) (CAEN Rev.2)
- 4519 · Comerț cu alte autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului