MOBILĂ FULGERICĂ S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Constanța, înmatriculată la 13 decembrie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- MOBILĂ FULGERICĂ S.R.L.
- CUI
- 40302512
- Nr. înmatriculare
- J2018003659132
- EUID
- ROONRC.J2018003659132
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 13 decembrie 2018
Sediu social
- Adresă
- LALELELOR, nr. 3, bl. L6, sc. B, et. 1, ap. 27, Municipiul Constanța, Constanța
- Localitate
- Municipiul Constanța, Constanța
- Cod poștal
- 900170
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 nov)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 13.12.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- FILIPOIU VALENTIN SAVIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 10 din 60 după cifra de afaceri în clasa CAEN 3100, județul Constanța, peste 85% dintre firmele clasei. Locul 3.332 din 25.866 în tot județul, și locul 1.367 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 17%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.017.469 lei | 23.331 lei | 13 | 661.931 lei | 480.407 lei | 170.353 lei |
| 2024 | 1.730.623 lei | 194.235 lei | 12 | 450.903 lei | 290.344 lei | 147.022 lei |
| 2023 | 851.370 lei | -61.542 lei | 10 | 226.483 lei | 206.193 lei | -47.213 lei |
| 2022 | 568.147 lei | 13.646 lei | 7 | 195.278 lei | 95.568 lei | 14.328 lei |
| 2021 | 545.115 lei | 28.528 lei | 6 | 190.619 lei | 85.671 lei | 682 lei |
| 2020 | 345.869 lei | 17.786 lei | 5 | 168.281 lei | 51.046 lei | -27.847 lei |
| 2019 | 12.200 lei | -45.644 lei | 3 | 415.753 lei | 271.133 lei | -45.633 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.017.469 lei
- Venituri totale
- 2.100.991 lei
- Cheltuieli totale
- 2.072.518 lei
- Profit brut
- 28.473 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 23.331 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 441.388 lei
- Active circulante
- 220.543 lei
- Stocuri
- 104.011 lei
- Creanțe
- 52.657 lei
- Casa și conturi la bănci
- 63.875 lei
- Datorii
- 480.407 lei
- Capitaluri
- 170.353 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 13
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.730.623 lei
- Venituri totale
- 1.842.630 lei
- Cheltuieli totale
- 1.613.238 lei
- Profit brut
- 229.392 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 194.235 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 284.859 lei
- Active circulante
- 166.044 lei
- Stocuri
- 34.654 lei
- Creanțe
- 73.768 lei
- Casa și conturi la bănci
- 57.622 lei
- Datorii
- 290.344 lei
- Capitaluri
- 147.022 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 12
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 851.370 lei
- Venituri totale
- 907.050 lei
- Cheltuieli totale
- 960.075 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 53.025 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 61.542 lei
- Active imobilizate
- 91.758 lei
- Active circulante
- 134.725 lei
- Stocuri
- 65.938 lei
- Creanțe
- 20.029 lei
- Casa și conturi la bănci
- 48.758 lei
- Datorii
- 206.193 lei
- Capitaluri
- -47.213 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 10
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 7 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Contracte publice
- 4 cumpărături directe, de la 3 autorități contractante (2023–2025) · valoare însumată de cel mult 35 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- Liceul Teoretic "Traian" Constanta2 atribuiri · cel mult 31 mii lei
- SCOALA GIMNAZIALA NR.12 "B.P.HASDEU" CONSTANTAo atribuire · cel mult 4 mii lei
- CENTRUL CULTURAL JUDETEAN CONSTANTA"TEODOR T. BURADA"o atribuire · cel mult 420 lei
Ultimele 4 atribuiri
- Cumpărare directă
CUTIE DEPOZITARE TELEFOANE
4.140,45 lei · SCOALA GIMNAZIALA NR.12 "B.P.HASDEU" CONSTANTA · CPV 39516000-2 Articole de mobilier (Rev.2)
- Cumpărare directă
SERVICII REPARARE SI INTRETINERE MOBILIER
21.008 lei · Liceul Teoretic "Traian" Constanta · CPV 50850000-8 Servicii de reparare si de intretinere a mobilierului (Rev.2)
- Cumpărare directă
Servicii de reparare si de intretinere a mobilierului
9.655,47 lei · Liceul Teoretic "Traian" Constanta · CPV 50850000-8 Servicii de reparare si de intretinere a mobilierului (Rev.2)
- Cumpărare directă
etajera birou
420 lei · CENTRUL CULTURAL JUDETEAN CONSTANTA"TEODOR T. BURADA" · CPV 39131000-9 Etajere de birou (Rev.2)
Clasamentul contractelor publice din Constanța →
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 18 octombrie 2023 și 7 noiembrie 2025. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Înmatriculare la registrul comerțului