MOBIL SERVICE SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Slatina, înmatriculată la 4 mai 2004.
Identitate
- Denumire legală
- MOBIL SERVICE SRL
- CUI
- 16395217
- Nr. înmatriculare
- J2004000306289
- EUID
- ROONRC.J2004000306289
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 mai 2004
Sediu social
- Adresă
- Str. PROF. MARIN S. ANDREIAN, nr. 29, Municipiul Slatina, Olt
- Localitate
- Municipiul Slatina, Olt
Contact
- Telefon
- 0766 500 702
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 27 martie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 04.05.2004
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- TĂNASIE M. ION — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 93 din 181 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4520, județul Olt, peste 49% dintre firmele clasei. Locul 5.260 din 8.181 în tot județul, și locul 3.005 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 39%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 114.935 lei | 16.319 lei | 1 | 20.410 lei | 2.218 lei | 18.192 lei |
| 2024 | 82.784 lei | -30.127 lei | 2 | 9.886 lei | 8.013 lei | 1.873 lei |
| 2023 | 163.292 lei | 51.760 lei | 2 | 59.271 lei | 7.271 lei | 52.000 lei |
| 2022 | 100.834 lei | 12.953 lei | 1 | 97.596 lei | 5.910 lei | 91.686 lei |
| 2021 | 234.993 lei | 99.135 lei | 1 | 113.219 lei | 4.486 lei | 108.733 lei |
| 2020 | 51.073 lei | 7.581 lei | 1 | 32.133 lei | 2.535 lei | 29.598 lei |
| 2019 | 77.664 lei | 48.577 lei | 1 | 51.004 lei | 2.227 lei | 48.777 lei |
| 2018 | 15.631 lei | 10.169 lei | — | 12.920 lei | 55 lei | 12.865 lei |
| 2017 | 29.136 lei | 23.549 lei | — | 23.943 lei | 194 lei | 23.749 lei |
| 2016 | 17.980 lei | 14.712 lei | — | 15.100 lei | 188 lei | 14.912 lei |
| 2015 | 10.891 lei | 5.961 lei | — | 39.307 lei | 123 lei | 39.184 lei |
| 2014 | 12.055 lei | 10.524 lei | — | 34.411 lei | 360 lei | 34.051 lei |
| 2013 | 8.260 lei | 4.944 lei | — | 25.459 lei | 737 lei | 24.722 lei |
| 2012 | 13.565 lei | 7.430 lei | 1 | 20.680 lei | 901 lei | 19.779 lei |
| 2011 | 7.751 lei | 6.174 lei | 1 | 12.418 lei | 70 lei | 12.348 lei |
| 2010 | 15.573 lei | 3.906 lei | 1 | 6.174 lei | 0 lei | 6.174 lei |
| 2009 | 2.545 lei | -12.494 lei | 1 | 3.194 lei | 926 lei | 2.268 lei |
| 2008 | 17.488 lei | -4.012 lei | 2 | 16.389 lei | 1.627 lei | 14.762 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 114.935 lei
- Venituri totale
- 114.960 lei
- Cheltuieli totale
- 97.514 lei
- Profit brut
- 17.446 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16.319 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 20.410 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 25 lei
- Casa și conturi la bănci
- 20.385 lei
- Datorii
- 2.218 lei
- Capitaluri
- 18.192 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 82.784 lei
- Venituri totale
- 82.784 lei
- Cheltuieli totale
- 112.082 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 29.298 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 30.127 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.886 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 9.886 lei
- Datorii
- 8.013 lei
- Capitaluri
- 1.873 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 163.292 lei
- Venituri totale
- 163.292 lei
- Cheltuieli totale
- 109.898 lei
- Profit brut
- 53.394 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 51.760 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 59.271 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 20.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 39.271 lei
- Datorii
- 7.271 lei
- Capitaluri
- 52.000 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 18 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 2651 · Fabricarea de instrumente și dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigație (CAEN Rev.2)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4741 · Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4742 · Comerț cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicații în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 9511 · Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Sunt afișate cele mai recente 14 din 19 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.