MNG MEDICAL S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Dorohoi, înmatriculată la 18 iulie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- MNG MEDICAL S.R.L.
- CUI
- 48502494
- Nr. înmatriculare
- J7/463/2023
- EUID
- ROONRC.J7/463/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 18 iulie 2023
Sediu social
- Adresă
- PLEVNEI, nr. 14, bl. L2, et. P, Municipiul Dorohoi, Botoșani
- Localitate
- Municipiul Dorohoi, Botoșani
- Cod poștal
- 715200
Contact
- Telefon
- 0745 195 878
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 24 iulie 2023. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 18.07.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- MOȘNEGUȚU SIMONA-MARIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 31 din 52 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8622, județul Botoșani, peste 42% dintre firmele clasei. Locul 3.131 din 5.612 în tot județul, și locul 2.323 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 71%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 192.550 lei | -16.830 lei | 1 | 88.200 lei | 193.581 lei | -105.381 lei |
| 2024 | 112.910 lei | -52.012 lei | 1 | 130.807 lei | 219.358 lei | -88.551 lei |
| 2023 | 11.800 lei | -36.739 lei | 2 | 171.541 lei | 208.080 lei | -36.539 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 192.550 lei
- Venituri totale
- 192.550 lei
- Cheltuieli totale
- 203.602 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 11.052 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 16.830 lei
- Active imobilizate
- 82.270 lei
- Active circulante
- 5.930 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 5.930 lei
- Datorii
- 193.581 lei
- Capitaluri
- -105.381 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 112.910 lei
- Venituri totale
- 112.910 lei
- Cheltuieli totale
- 161.534 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 48.624 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 52.012 lei
- Active imobilizate
- 126.437 lei
- Active circulante
- 4.370 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 4.370 lei
- Datorii
- 219.358 lei
- Capitaluri
- -88.551 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 11.800 lei
- Venituri totale
- 11.800 lei
- Cheltuieli totale
- 48.420 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 36.620 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 36.739 lei
- Active imobilizate
- 167.896 lei
- Active circulante
- 3.645 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.427 lei
- Casa și conturi la bănci
- 218 lei
- Datorii
- 208.080 lei
- Capitaluri
- -36.539 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 8621 · Activități de asistență medicală generală (CAEN Rev.2)
- 8622 · Activități de asistență medicală specializată (CAEN Rev.2)
- 8690 · Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului