MMO VIAGGI S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Timișoara, înmatriculată la 30 octombrie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- MMO VIAGGI S.R.L.
- CUI
- 40075878
- Nr. înmatriculare
- J35/3737/2018
- EUID
- ROONRC.J35/3737/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 30 octombrie 2018
Sediu social
- Adresă
- VIORELELOR, nr. 25, et. 2, ap. 7, Municipiul Timișoara, Timiș
- Localitate
- Municipiul Timișoara, Timiș
- Cod poștal
- 300295
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 30.10.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MĂNOIU MARIUS OCTAVIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Timiș; ultimul an depus este 2023.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 131.091 lei | 26.504 lei | 1 | 83.217 lei | 56.461 lei | 26.756 lei |
| 2022 | 133.060 lei | 49.831 lei | 1 | 147.072 lei | 62.119 lei | 84.953 lei |
| 2021 | 97.951 lei | 37.630 lei | 1 | 87.472 lei | 52.350 lei | 35.122 lei |
| 2020 | — | 0 lei | — | 63.592 lei | 66.100 lei | -2.508 lei |
Toți indicatorii
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 131.091 lei
- Venituri totale
- 131.091 lei
- Cheltuieli totale
- 103.342 lei
- Profit brut
- 27.749 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 26.504 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 22.805 lei
- Active circulante
- 60.412 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 40.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 20.412 lei
- Datorii
- 56.461 lei
- Capitaluri
- 26.756 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 133.060 lei
- Venituri totale
- 133.060 lei
- Cheltuieli totale
- 80.308 lei
- Profit brut
- 52.752 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 49.831 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 51.113 lei
- Active circulante
- 95.959 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 95.959 lei
- Datorii
- 62.119 lei
- Capitaluri
- 84.953 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 97.951 lei
- Venituri totale
- 98.886 lei
- Cheltuieli totale
- 61.256 lei
- Profit brut
- 37.630 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 37.630 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 41.321 lei
- Active circulante
- 46.151 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 184 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45.967 lei
- Datorii
- 52.350 lei
- Capitaluri
- 35.122 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 55.100 lei
- Active circulante
- 8.492 lei
- Stocuri
- 3.670 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 4.822 lei
- Datorii
- 66.100 lei
- Capitaluri
- -2.508 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4932 · Transporturi cu taxiuri (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2018
- Înmatriculare la registrul comerțului