MMG PREST SERVICE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Cartojani, Comuna Roata de Jos, înmatriculată la 10 noiembrie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- MMG PREST SERVICE S.R.L.
- CUI
- 49104713
- Nr. înmatriculare
- J52/1026/2023
- EUID
- ROONRC.J52/1026/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 10 noiembrie 2023
Sediu social
- Adresă
- RÂULUI, nr. 35, Sat Cartojani, Comuna Roata de Jos, Giurgiu
- Localitate
- Sat Cartojani, Comuna Roata de Jos, Giurgiu
- Cod poștal
- 87196
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 10.11.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- MILITARU COSTEL-IONUȚ — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 25 din 43 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4312, județul Giurgiu, peste 44% dintre firmele clasei. Locul 3.035 din 6.482 în tot județul, și locul 2.314 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 5%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 282.950 lei | 85.288 lei | 1 | 106.129 lei | 3.228 lei | 102.901 lei |
| 2024 | 269.700 lei | 66.953 lei | 1 | 72.655 lei | 4.488 lei | 68.167 lei |
| 2023 | 44.550 lei | 22.754 lei | 1 | 25.947 lei | 2.993 lei | 22.954 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 282.950 lei
- Venituri totale
- 282.950 lei
- Cheltuieli totale
- 195.257 lei
- Profit brut
- 87.693 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 85.288 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 106.129 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 58.050 lei
- Casa și conturi la bănci
- 48.079 lei
- Datorii
- 3.228 lei
- Capitaluri
- 102.901 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 269.700 lei
- Venituri totale
- 269.700 lei
- Cheltuieli totale
- 200.455 lei
- Profit brut
- 69.245 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 66.953 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 72.655 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 35.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 37.655 lei
- Datorii
- 4.488 lei
- Capitaluri
- 68.167 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 44.550 lei
- Venituri totale
- 44.550 lei
- Cheltuieli totale
- 21.359 lei
- Profit brut
- 23.191 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 22.754 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 226 lei
- Active circulante
- 25.721 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 5.850 lei
- Casa și conturi la bănci
- 19.871 lei
- Datorii
- 2.993 lei
- Capitaluri
- 22.954 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4211 · Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.2)
- 4221 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4674 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată din 8 iulie 2026. Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului