MLD COMPANY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Sanislău, Comuna Sanislău, înmatriculată la 27 iunie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- MLD COMPANY S.R.L.
- CUI
- 41325719
- Nr. înmatriculare
- J30/732/2019
- EUID
- ROONRC.J30/732/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 iunie 2019
Sediu social
- Adresă
- HOREA, nr. 1456, Sat Sanislău, Comuna Sanislău, Satu Mare
- Localitate
- Sat Sanislău, Comuna Sanislău, Satu Mare
- Cod poștal
- 447260
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 31 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 27.06.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MOLDOVAN MIHAI FLORIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 301 din 432 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, județul Satu Mare, peste 31% dintre firmele clasei. Locul 5.000 din 9.089 în tot județul, și locul 1.997 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 75%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 207.011 lei | 4.921 lei | 3 | 31.876 lei | 253.654 lei | -221.778 lei |
| 2024 | 823.474 lei | -77.672 lei | 3 | 134.972 lei | 361.671 lei | -226.699 lei |
| 2023 | 1.016.041 lei | -12.505 lei | 3 | 342.824 lei | 491.851 lei | -149.027 lei |
| 2022 | 1.534.482 lei | -59.792 lei | 2 | 296.306 lei | 432.828 lei | -136.522 lei |
| 2021 | 555.584 lei | -47.359 lei | 2 | 132.231 lei | 208.961 lei | -76.730 lei |
| 2020 | 493.315 lei | 9.764 lei | 1 | 153.063 lei | 182.434 lei | -29.371 lei |
| 2019 | 24.840 lei | -39.457 lei | 1 | 134.738 lei | 173.995 lei | -39.257 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 207.011 lei
- Venituri totale
- 437.935 lei
- Cheltuieli totale
- 431.203 lei
- Profit brut
- 6.732 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.921 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 17.356 lei
- Active circulante
- 14.520 lei
- Stocuri
- 10.654 lei
- Creanțe
- 7.988 lei
- Casa și conturi la bănci
- -4.122 lei
- Datorii
- 253.654 lei
- Capitaluri
- -221.778 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 823.474 lei
- Venituri totale
- 825.264 lei
- Cheltuieli totale
- 900.274 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 75.010 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 77.672 lei
- Active imobilizate
- 92.270 lei
- Active circulante
- 42.702 lei
- Stocuri
- 29.206 lei
- Creanțe
- 6.481 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.015 lei
- Datorii
- 361.671 lei
- Capitaluri
- -226.699 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.016.041 lei
- Venituri totale
- 1.053.515 lei
- Cheltuieli totale
- 1.055.672 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.157 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 12.505 lei
- Active imobilizate
- 144.189 lei
- Active circulante
- 198.635 lei
- Stocuri
- 83.004 lei
- Creanțe
- 33.034 lei
- Casa și conturi la bănci
- 82.597 lei
- Datorii
- 491.851 lei
- Capitaluri
- -149.027 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.534.482 lei
- Venituri totale
- 1.570.678 lei
- Cheltuieli totale
- 1.615.661 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 44.983 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 59.792 lei
- Active imobilizate
- 108.616 lei
- Active circulante
- 187.690 lei
- Stocuri
- 76.063 lei
- Creanțe
- 94.971 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.656 lei
- Datorii
- 432.828 lei
- Capitaluri
- -136.522 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 555.584 lei
- Venituri totale
- 622.630 lei
- Cheltuieli totale
- 663.751 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 41.121 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 47.359 lei
- Active imobilizate
- 100.415 lei
- Active circulante
- 31.816 lei
- Stocuri
- 4.764 lei
- Creanțe
- 11.131 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.921 lei
- Datorii
- 208.961 lei
- Capitaluri
- -76.730 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 493.315 lei
- Venituri totale
- 564.797 lei
- Cheltuieli totale
- 548.711 lei
- Profit brut
- 16.086 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.764 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 132.584 lei
- Active circulante
- 20.479 lei
- Stocuri
- 1.645 lei
- Creanțe
- 17.976 lei
- Casa și conturi la bănci
- 858 lei
- Datorii
- 182.434 lei
- Capitaluri
- -29.371 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 24.840 lei
- Venituri totale
- 25.251 lei
- Cheltuieli totale
- 63.945 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 38.694 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 39.457 lei
- Active imobilizate
- 110.941 lei
- Active circulante
- 23.797 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 23.168 lei
- Casa și conturi la bănci
- 629 lei
- Datorii
- 173.995 lei
- Capitaluri
- -39.257 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului