MLADA MERK BUILDING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Timișoara, înmatriculată la 12 februarie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- MLADA MERK BUILDING S.R.L.
- CUI
- 43726148
- Nr. înmatriculare
- J2021000594355
- EUID
- ROONRC.J2021000594355
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 12 februarie 2021
Sediu social
- Adresă
- CONSTANTIN BRÂNCOVEANU, nr. 57/A, SAD 4/a, Municipiul Timișoara, Timiș
- Localitate
- Municipiul Timișoara, Timiș
- Cod poștal
- 300216
Contact
- Telefon
- 0726 316 777
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 5 mai 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 12.02.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MERCSAK ŞTEFAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 365 din 868 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6820, județul Timiș, peste 58% dintre firmele clasei. Locul 12.882 din 31.408 în tot județul, și locul 10.371 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 3%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 320.098 lei | 236.532 lei | 1 | 266.765 lei | 29.993 lei | 236.772 lei |
| 2024 | 328.923 lei | 228.216 lei | 1 | 253.004 lei | 24.548 lei | 228.456 lei |
| 2023 | 320.694 lei | 207.086 lei | 1 | 234.730 lei | 27.404 lei | 207.326 lei |
| 2022 | 274.004 lei | 242.189 lei | 1 | 258.411 lei | 15.982 lei | 242.429 lei |
| 2021 | 58.815 lei | 51.975 lei | — | 58.937 lei | 6.762 lei | 52.175 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 320.098 lei
- Venituri totale
- 320.098 lei
- Cheltuieli totale
- 79.183 lei
- Profit brut
- 240.915 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 236.532 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.274 lei
- Active circulante
- 260.491 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 211.256 lei
- Casa și conturi la bănci
- 49.235 lei
- Datorii
- 29.993 lei
- Capitaluri
- 236.772 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 328.923 lei
- Venituri totale
- 328.923 lei
- Cheltuieli totale
- 95.830 lei
- Profit brut
- 233.093 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 228.216 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.809 lei
- Active circulante
- 249.195 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 189.268 lei
- Casa și conturi la bănci
- 59.927 lei
- Datorii
- 24.548 lei
- Capitaluri
- 228.456 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 320.694 lei
- Venituri totale
- 322.341 lei
- Cheltuieli totale
- 112.204 lei
- Profit brut
- 210.137 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 207.086 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.429 lei
- Active circulante
- 232.301 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 190.760 lei
- Casa și conturi la bănci
- 41.541 lei
- Datorii
- 27.404 lei
- Capitaluri
- 207.326 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 274.004 lei
- Venituri totale
- 274.004 lei
- Cheltuieli totale
- 25.127 lei
- Profit brut
- 248.877 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 242.189 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.079 lei
- Active circulante
- 253.332 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 201.419 lei
- Casa și conturi la bănci
- 51.913 lei
- Datorii
- 15.982 lei
- Capitaluri
- 242.429 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 58.815 lei
- Venituri totale
- 58.815 lei
- Cheltuieli totale
- 5.111 lei
- Profit brut
- 53.704 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 51.975 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.826 lei
- Active circulante
- 51.111 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 9.217 lei
- Casa și conturi la bănci
- 41.894 lei
- Datorii
- 6.762 lei
- Capitaluri
- 52.175 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4299 · Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.3)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.3)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.3)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4323 · Lucrări de izolații (CAEN Rev.3)
- 4324 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.3)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.3)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.3)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.3)
- 4335 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.3)
- 4360 · Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții (CAEN Rev.3)
- 4391 · Activități de zidărie (CAEN Rev.3)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.3)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4671 · Comerț cu ridicata al autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.3)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.3)
- 6812 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 6831 · Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare (CAEN Rev.3)
- 6832 · Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.3)
- 7732 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului