MJB SPORT ACTIV S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Lipia, Comuna Gruiu, înmatriculată la 19 noiembrie 2024.
Identitate
- Denumire legală
- MJB SPORT ACTIV S.R.L.
- CUI
- 50907201
- Nr. înmatriculare
- J2024042672003
- EUID
- ROONRC.J2024042672003
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 19 noiembrie 2024
Sediu social
- Adresă
- LIPIA-NUCI, nr. 144, Sat Lipia, Comuna Gruiu, Ilfov
- Localitate
- Sat Lipia, Comuna Gruiu, Ilfov
Contact
- Telefon
- 0736 373 416
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 10 decembrie 2024. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 19.11.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- NGASSAM- NANA NOMI — administrator
- RIZEA DRAGOS — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 74 din 242 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9329, județul Ilfov, peste 70% dintre firmele clasei. Locul 20.532 din 40.494 în tot județul, și locul 12.648 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 136%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 259.226 lei | 130.826 lei | 1 | 146.254 lei | 12.291 lei | 133.963 lei |
| 2024 | 110.013 lei | 102.945 lei | 1 | 107.765 lei | 4.620 lei | 103.145 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 2 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 259.226 lei
- Venituri totale
- 259.445 lei
- Cheltuieli totale
- 126.025 lei
- Profit brut
- 133.420 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 130.826 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 12.746 lei
- Active circulante
- 133.508 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 49.662 lei
- Casa și conturi la bănci
- 83.846 lei
- Datorii
- 12.291 lei
- Capitaluri
- 133.963 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 110.013 lei
- Venituri totale
- 110.013 lei
- Cheltuieli totale
- 5.968 lei
- Profit brut
- 104.045 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 102.945 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 107.765 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 7.660 lei
- Casa și conturi la bănci
- 100.105 lei
- Datorii
- 4.620 lei
- Capitaluri
- 103.145 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4764 · Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8560 · Activități de servicii suport pentru învățământ (CAEN Rev.2)
- 9004 · Activități de gestionare a sălilor de spectacole (CAEN Rev.2)
- 9313 · Activități ale centrelor de fitness (CAEN Rev.2)
- 9321 · Bâlciuri și parcuri de distracții (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înmatriculare la registrul comerțului