MIXT FASHION SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 6, înmatriculată la 5 noiembrie 2014.
Identitate
- Denumire legală
- MIXT FASHION SRL
- CUI
- 33771761
- Nr. înmatriculare
- J40/12883/2014
- EUID
- ROONRC.J40/12883/2014
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 noiembrie 2014
Sediu social
- Adresă
- DRUMUL TABEREI, nr. 44A, bl. Z132, sc. B, et. 10, ap. 66, CAMERA 2, București Sectorul 6, București
- Localitate
- București Sectorul 6, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 15 apr)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 04.11.2015
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- KERMANSHAH DAD AHMAD — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2019.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 1.811.634 lei | -283.623 lei | 12 | 335.900 lei | 1.332.861 lei | -976.289 lei |
| 2018 | 2.981.412 lei | -230.168 lei | 13 | 329.246 lei | 1.042.583 lei | -692.665 lei |
| 2017 | 2.566.012 lei | -216.182 lei | 8 | 292.415 lei | 715.992 lei | -402.905 lei |
| 2014 | 0 lei | -1.460 lei | 1 | 48.906 lei | 50.166 lei | -1.260 lei |
Toți indicatorii
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.811.634 lei
- Venituri totale
- 1.811.674 lei
- Cheltuieli totale
- 2.077.179 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 265.505 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 283.623 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 335.900 lei
- Stocuri
- 156.891 lei
- Creanțe
- 119.061 lei
- Casa și conturi la bănci
- 59.948 lei
- Datorii
- 1.332.861 lei
- Capitaluri
- -976.289 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 12
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.981.412 lei
- Venituri totale
- 2.982.068 lei
- Cheltuieli totale
- 3.182.414 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 200.346 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 230.168 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 329.246 lei
- Stocuri
- 148.901 lei
- Creanțe
- 66.721 lei
- Casa și conturi la bănci
- 113.624 lei
- Datorii
- 1.042.583 lei
- Capitaluri
- -692.665 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 13
2017 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 2.566.012 lei
- Venituri totale
- 2.568.674 lei
- Cheltuieli totale
- 2.760.186 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 191.512 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 216.182 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 292.415 lei
- Stocuri
- 146.439 lei
- Creanțe
- 60.675 lei
- Casa și conturi la bănci
- 85.301 lei
- Datorii
- 715.992 lei
- Capitaluri
- -402.905 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 8
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.460 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.460 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.460 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 48.906 lei
- Stocuri
- 46.101 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.805 lei
- Datorii
- 50.166 lei
- Capitaluri
- -1.260 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
Nicio activitate autorizată în instantaneul curent.
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2015
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Înregistrare în scopuri de TVA
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
- Înmatriculare la registrul comerțului