MIXER EUROEST SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Galați, înmatriculată la 10 noiembrie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- MIXER EUROEST SRL
- CUI
- 38472515
- Nr. înmatriculare
- J17/1862/2017
- EUID
- ROONRC.J17/1862/2017
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 10 noiembrie 2017
Sediu social
- Adresă
- ALEXANDRU LĂPUȘNEANU, nr. 18, bl. C1, sc. 3, ap. 43, cam. 2, Municipiul Galați, Galați
- Localitate
- Municipiul Galați, Galați
- Cod poștal
- 800063
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 8 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 10.11.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BOREL PATRICK MARIUS CLÉMENT — administrator
- STROCCHIO BOREL CORINNE MICHELLE NICOLE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 2 din 5 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4662, județul Galați. Locul 4.093 din 13.829 în tot județul, și locul 4.870 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 49%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 446.146 lei | 77.420 lei | 1 | 780.727 lei | 33.074 lei | 747.653 lei |
| 2024 | 881.548 lei | 399.704 lei | 1 | 1.006.030 lei | 37.165 lei | 968.865 lei |
| 2023 | 964.405 lei | 467.251 lei | 1 | 903.287 lei | 35.536 lei | 867.751 lei |
| 2022 | 1.002.174 lei | 513.422 lei | 1 | 726.829 lei | 30.049 lei | 696.780 lei |
| 2021 | 703.159 lei | 359.798 lei | 1 | 514.466 lei | 34.463 lei | 480.003 lei |
| 2020 | 337.378 lei | 13.200 lei | 1 | 146.185 lei | 25.980 lei | 120.205 lei |
| 2019 | 428.980 lei | 15.261 lei | 1 | 157.575 lei | 50.570 lei | 107.005 lei |
| 2018 | 463.339 lei | 71.388 lei | 1 | 170.048 lei | 78.304 lei | 91.744 lei |
| 2017 | 0 lei | -24.644 lei | 0 | 38.146 lei | 17.790 lei | 20.356 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 446.146 lei
- Venituri totale
- 467.819 lei
- Cheltuieli totale
- 381.589 lei
- Profit brut
- 86.230 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 77.420 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 19.152 lei
- Active circulante
- 761.575 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 270.896 lei
- Casa și conturi la bănci
- 490.679 lei
- Datorii
- 33.074 lei
- Capitaluri
- 747.653 lei
- Capital subscris vărsat
- 45.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 881.548 lei
- Venituri totale
- 890.350 lei
- Cheltuieli totale
- 471.316 lei
- Profit brut
- 419.034 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 399.704 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 43.671 lei
- Active circulante
- 962.359 lei
- Stocuri
- 319 lei
- Creanțe
- 267.859 lei
- Casa și conturi la bănci
- 694.181 lei
- Datorii
- 37.165 lei
- Capitaluri
- 968.865 lei
- Capital subscris vărsat
- 45.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 964.405 lei
- Venituri totale
- 975.891 lei
- Cheltuieli totale
- 500.930 lei
- Profit brut
- 474.961 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 467.251 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 69.874 lei
- Active circulante
- 833.413 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 280.139 lei
- Casa și conturi la bănci
- 553.274 lei
- Datorii
- 35.536 lei
- Capitaluri
- 867.751 lei
- Capital subscris vărsat
- 45.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.002.174 lei
- Venituri totale
- 1.009.211 lei
- Cheltuieli totale
- 487.514 lei
- Profit brut
- 521.697 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 513.422 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 97.880 lei
- Active circulante
- 628.949 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 434.787 lei
- Casa și conturi la bănci
- 194.162 lei
- Datorii
- 30.049 lei
- Capitaluri
- 696.780 lei
- Capital subscris vărsat
- 45.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 703.159 lei
- Venituri totale
- 750.793 lei
- Cheltuieli totale
- 384.258 lei
- Profit brut
- 366.535 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 359.798 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.784 lei
- Active circulante
- 510.682 lei
- Stocuri
- 10.546 lei
- Creanțe
- 187.920 lei
- Casa și conturi la bănci
- 312.216 lei
- Datorii
- 34.463 lei
- Capitaluri
- 480.003 lei
- Capital subscris vărsat
- 45.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 337.378 lei
- Venituri totale
- 338.538 lei
- Cheltuieli totale
- 322.195 lei
- Profit brut
- 16.343 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 13.200 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 46.251 lei
- Active circulante
- 99.934 lei
- Stocuri
- 252 lei
- Creanțe
- 57.446 lei
- Casa și conturi la bănci
- 42.236 lei
- Datorii
- 25.980 lei
- Capitaluri
- 120.205 lei
- Capital subscris vărsat
- 45.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 428.980 lei
- Venituri totale
- 430.612 lei
- Cheltuieli totale
- 411.061 lei
- Profit brut
- 19.551 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.261 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 63.016 lei
- Active circulante
- 94.559 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 57.043 lei
- Casa și conturi la bănci
- 37.516 lei
- Datorii
- 50.570 lei
- Capitaluri
- 107.005 lei
- Capital subscris vărsat
- 45.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 463.339 lei
- Venituri totale
- 466.339 lei
- Cheltuieli totale
- 390.323 lei
- Profit brut
- 76.016 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 71.388 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 81.865 lei
- Active circulante
- 88.183 lei
- Stocuri
- 2.700 lei
- Creanțe
- 26.671 lei
- Casa și conturi la bănci
- 58.812 lei
- Datorii
- 78.304 lei
- Capitaluri
- 91.744 lei
- Capital subscris vărsat
- 45.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 71 lei
- Cheltuieli totale
- 24.715 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 24.644 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 24.644 lei
- Active imobilizate
- 4.182 lei
- Active circulante
- 33.964 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 33.964 lei
- Datorii
- 17.790 lei
- Capitaluri
- 20.356 lei
- Capital subscris vărsat
- 45.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 4614 · Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4649 · Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc (CAEN Rev.2)
- 4662 · Comerț cu ridicata al mașinilor- unelte (CAEN Rev.2)
- 4663 · Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcții (CAEN Rev.2)
- 4669 · Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4674 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.2)
- 4676 · Comerț cu ridicata al altor produse intermediare (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înregistrare în scopuri de TVA
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului