MIRUNA GAG PAN S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Șicula, Comuna Șicula, înmatriculată la 25 februarie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- MIRUNA GAG PAN S.R.L.
- CUI
- 43812109
- Nr. înmatriculare
- J2/395/2021
- EUID
- ROONRC.J2/395/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 25 februarie 2021
Sediu social
- Adresă
- ȘICULA, nr. 458, Sat Șicula, Comuna Șicula, Arad
- Localitate
- Sat Șicula, Comuna Șicula, Arad
- Cod poștal
- 317325
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 oct)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 25.02.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GAG MARIUS-IONEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 95 din 159 după cifra de afaceri în clasa CAEN 1071, județul Arad, peste 41% dintre firmele clasei. Locul 6.692 din 14.419 în tot județul, și locul 5.320 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 56%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 273.968 lei | -168.104 lei | 1 | 558.303 lei | 587.015 lei | -28.712 lei |
| 2024 | 175.428 lei | 16.334 lei | 1 | 396.469 lei | 257.078 lei | 139.391 lei |
| 2023 | 248.300 lei | 103.266 lei | 1 | 210.945 lei | 87.887 lei | 123.058 lei |
| 2022 | 207.045 lei | 10.338 lei | 2 | 90.527 lei | 70.735 lei | 19.792 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 273.968 lei
- Venituri totale
- 273.983 lei
- Cheltuieli totale
- 439.347 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 165.364 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 168.104 lei
- Active imobilizate
- 262.683 lei
- Active circulante
- 295.620 lei
- Stocuri
- 225.047 lei
- Creanțe
- 62.251 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.322 lei
- Datorii
- 587.015 lei
- Capitaluri
- -28.712 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 175.428 lei
- Venituri totale
- 175.428 lei
- Cheltuieli totale
- 157.493 lei
- Profit brut
- 17.935 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16.334 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 396.469 lei
- Stocuri
- 222.746 lei
- Creanțe
- 16.077 lei
- Casa și conturi la bănci
- 157.646 lei
- Datorii
- 257.078 lei
- Capitaluri
- 139.391 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 248.300 lei
- Venituri totale
- 248.540 lei
- Cheltuieli totale
- 143.161 lei
- Profit brut
- 105.379 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 103.266 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 210.945 lei
- Stocuri
- 74.883 lei
- Creanțe
- 5.136 lei
- Casa și conturi la bănci
- 130.926 lei
- Datorii
- 87.887 lei
- Capitaluri
- 123.058 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 1071 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN Rev.2)
- 1089 · Fabricarea altor produse alimentare n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4782 · Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului