MIRIX MUSIC S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 10 octombrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- MIRIX MUSIC S.R.L.
- CUI
- 41746840
- Nr. înmatriculare
- J2019013527408
- EUID
- ROONRC.J2019013527408
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 10 octombrie 2019
Sediu social
- Adresă
- av. Popișteanu, nr. 54B, bl. M, et. 9, ap. 96, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
- Cod poștal
- 12092
Contact
- Telefon
- 0767 400 773
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 4 decembrie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 22.10.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- LIŢA MIREL ALEXANDRU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 79 din 248 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9020, municipiul București, peste 69% dintre firmele clasei. Locul 66.467 din 132.176 în tot județul, și locul 40.486 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 2%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 255.800 lei | -4.279 lei | 1 | 246.346 lei | 23.529 lei | 222.817 lei |
| 2024 | 250.100 lei | 43.330 lei | 1 | 246.912 lei | 19.815 lei | 227.097 lei |
| 2023 | 247.080 lei | 109.910 lei | 1 | 227.432 lei | 43.666 lei | 183.766 lei |
| 2022 | 189.226 lei | 124.299 lei | 1 | 144.112 lei | 19.255 lei | 124.857 lei |
| 2021 | 99.253 lei | 33.565 lei | — | 70.992 lei | 11.434 lei | 59.558 lei |
| 2020 | 42.510 lei | -1.297 lei | — | 66.553 lei | 560 lei | 65.993 lei |
| 2019 | 85.350 lei | 82.789 lei | — | 85.550 lei | 2.561 lei | 82.989 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 255.800 lei
- Venituri totale
- 255.800 lei
- Cheltuieli totale
- 257.879 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.079 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.279 lei
- Active imobilizate
- 105.325 lei
- Active circulante
- 141.021 lei
- Stocuri
- 780 lei
- Creanțe
- -284 lei
- Casa și conturi la bănci
- 140.525 lei
- Datorii
- 23.529 lei
- Capitaluri
- 222.817 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 250.100 lei
- Venituri totale
- 250.100 lei
- Cheltuieli totale
- 204.477 lei
- Profit brut
- 45.623 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 43.330 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 116.285 lei
- Active circulante
- 130.627 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 11.010 lei
- Casa și conturi la bănci
- 119.617 lei
- Datorii
- 19.815 lei
- Capitaluri
- 227.097 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 247.080 lei
- Venituri totale
- 247.080 lei
- Cheltuieli totale
- 134.995 lei
- Profit brut
- 112.085 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 109.910 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 44.432 lei
- Active circulante
- 183.000 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 183.000 lei
- Datorii
- 43.666 lei
- Capitaluri
- 183.766 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 7 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Contracte publice
- 3 atribuiri, de la 3 autorități contractante (2024–2025) · valoare însumată de cel mult 1,1 mld. lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- JUDETUL PRAHOVAo atribuire · cel mult 545,9 mil. lei
- Consiliul Judetean Dambovitao atribuire · cel mult 504,0 mil. lei
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A.o atribuire · cel mult 1,9 mil. lei
Ultimele 3 atribuiri
- Contract nr. 1005
Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
1.878.937 lei · COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. · CPV 71322500-6 · Licitatie deschisa
- Contract nr. 76/292
Lucrari de drumuri (Rev.2)
504.003.295 lei · Consiliul Judetean Dambovita · CPV 45233140-2 · Licitatie deschisa
- Contract nr. 15556
Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
545.936.727 lei · JUDETUL PRAHOVA · CPV 45233120-6 · Licitatie deschisa
Clasamentul contractelor publice din București →
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 20 iunie 2024 și 13 octombrie 2025. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 4616 · Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele (CAEN Rev.3)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4671 · Comerț cu ridicata al autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 4933 · Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 4942 · Servicii de mutare (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 5510 · Hoteluri și alte facilități de cazare similare (CAEN Rev.3)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.3)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.3)
- 5920 · Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală (CAEN Rev.3)
- 6391 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.3)
- 6831 · Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare (CAEN Rev.3)
- 7412 · Design grafic și activități de comunicare vizuală (CAEN Rev.3)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.3)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.3)
- 8552 · Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) (CAEN Rev.3)
- 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale (CAEN Rev.3)
- 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.3)
- 9039 · Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică (CAEN Rev.3)
- 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului