MIRAL MONTAJ S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Comuna Jilava, înmatriculată la 11 septembrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- MIRAL MONTAJ S.R.L.
- CUI
- 41630283
- Nr. înmatriculare
- J23/4000/2019
- EUID
- ROONRC.J23/4000/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 11 septembrie 2019
Sediu social
- Adresă
- GĂRII, nr. 159A, bl. 3, sc. A, ap. 7, Comuna Jilava, Ilfov
- Localitate
- Comuna Jilava, Ilfov
- Cod poștal
- 77120
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 17 sept)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 11.09.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- POPESCU-BÎRDEANU MIRCEA-CONSTANTIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Ilfov; ultimul an depus este 2022.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 43.121 lei | 4.574 lei | 1 | 51.385 lei | 25.214 lei | 26.171 lei |
| 2021 | 39.442 lei | -171 lei | 1 | 54.543 lei | 32.945 lei | 21.598 lei |
| 2020 | 56.290 lei | 15.548 lei | 1 | 29.963 lei | 8.194 lei | 21.769 lei |
| 2019 | 6.352 lei | 6.021 lei | — | 6.412 lei | 191 lei | 6.221 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 43.121 lei
- Venituri totale
- 43.121 lei
- Cheltuieli totale
- 38.116 lei
- Profit brut
- 5.005 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.574 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 51.385 lei
- Stocuri
- 697 lei
- Creanțe
- 1.407 lei
- Casa și conturi la bănci
- 49.281 lei
- Datorii
- 25.214 lei
- Capitaluri
- 26.171 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 39.442 lei
- Venituri totale
- 39.442 lei
- Cheltuieli totale
- 39.218 lei
- Profit brut
- 224 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 171 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 54.543 lei
- Stocuri
- 697 lei
- Creanțe
- 1.407 lei
- Casa și conturi la bănci
- 52.439 lei
- Datorii
- 32.945 lei
- Capitaluri
- 21.598 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 56.290 lei
- Venituri totale
- 56.290 lei
- Cheltuieli totale
- 40.190 lei
- Profit brut
- 16.100 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.548 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 29.963 lei
- Stocuri
- 697 lei
- Creanțe
- 2.870 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.396 lei
- Datorii
- 8.194 lei
- Capitaluri
- 21.769 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului