MIRAI RENT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Bistrița, înmatriculată la 4 noiembrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- MIRAI RENT S.R.L.
- CUI
- 41853269
- Nr. înmatriculare
- J6/1373/2019
- EUID
- ROONRC.J6/1373/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 noiembrie 2019
Sediu social
- Adresă
- SIMPOZIONULUI, nr. 5A, et. 1, BIROUL NR. 1, Municipiul Bistrița, Bistrița-Năsăud
- Localitate
- Municipiul Bistrița, Bistrița-Năsăud
- Cod poștal
- 420156
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 04.11.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- LUDUSAN ANA IRINA — administrator si reprezentant
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 34 din 115 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6820, județul Bistrița-Năsăud, peste 71% dintre firmele clasei. Locul 3.268 din 9.250 în tot județul, și locul 3.715 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 6%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 376.139 lei | 287.985 lei | 1 | 307.250 lei | 19.025 lei | 288.225 lei |
| 2024 | 355.342 lei | 284.114 lei | 1 | 395.359 lei | 28.005 lei | 367.354 lei |
| 2023 | 315.184 lei | 260.822 lei | 1 | 288.692 lei | 27.630 lei | 261.062 lei |
| 2022 | 290.229 lei | 255.729 lei | 1 | 273.454 lei | 17.485 lei | 255.969 lei |
| 2021 | 197.573 lei | 179.515 lei | 1 | 238.997 lei | 14.500 lei | 224.497 lei |
| 2020 | 106.746 lei | 92.794 lei | 1 | 104.643 lei | 11.609 lei | 93.034 lei |
| 2019 | 9.270 lei | 8.992 lei | — | 9.470 lei | 278 lei | 9.192 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 376.139 lei
- Venituri totale
- 376.139 lei
- Cheltuieli totale
- 82.490 lei
- Profit brut
- 293.649 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 287.985 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 307.250 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.919 lei
- Casa și conturi la bănci
- 305.331 lei
- Datorii
- 19.025 lei
- Capitaluri
- 288.225 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 355.342 lei
- Venituri totale
- 355.342 lei
- Cheltuieli totale
- 65.836 lei
- Profit brut
- 289.506 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 284.114 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 395.359 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 45.921 lei
- Casa și conturi la bănci
- 349.438 lei
- Datorii
- 28.005 lei
- Capitaluri
- 367.354 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 315.184 lei
- Venituri totale
- 315.184 lei
- Cheltuieli totale
- 51.211 lei
- Profit brut
- 263.973 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 260.822 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 288.692 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 45.940 lei
- Casa și conturi la bănci
- 242.752 lei
- Datorii
- 27.630 lei
- Capitaluri
- 261.062 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 290.229 lei
- Venituri totale
- 290.229 lei
- Cheltuieli totale
- 31.598 lei
- Profit brut
- 258.631 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 255.729 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 273.454 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 8.115 lei
- Casa și conturi la bănci
- 265.339 lei
- Datorii
- 17.485 lei
- Capitaluri
- 255.969 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 197.573 lei
- Venituri totale
- 197.588 lei
- Cheltuieli totale
- 13.976 lei
- Profit brut
- 183.612 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 179.515 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 238.997 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 7.009 lei
- Casa și conturi la bănci
- 231.988 lei
- Datorii
- 14.500 lei
- Capitaluri
- 224.497 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 106.746 lei
- Venituri totale
- 106.746 lei
- Cheltuieli totale
- 12.010 lei
- Profit brut
- 94.736 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 92.794 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 104.643 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 104.643 lei
- Datorii
- 11.609 lei
- Capitaluri
- 93.034 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 9.270 lei
- Venituri totale
- 9.270 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 9.270 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.992 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.470 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 9.470 lei
- Datorii
- 278 lei
- Capitaluri
- 9.192 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului