MIRA CONSULTING & WORK S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 4, înmatriculată la 26 ianuarie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- MIRA CONSULTING & WORK S.R.L.
- CUI
- 43619672
- Nr. înmatriculare
- J2021001257408
- EUID
- ROONRC.J2021001257408
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 26 ianuarie 2021
Sediu social
- Adresă
- SG. MAJ. DUMITRU SAMOILĂ, nr. 12, bl. 95, sc. 1, et. 2, ap. 9, BIROUL 1, București Sectorul 4, București
- Localitate
- București Sectorul 4, București
- Cod poștal
- 41986
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 dec)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 26.01.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DENISAN ELVIRA-CONSTANŢA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.108 din 2.275 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7020, municipiul București, peste 51% dintre firmele clasei. Locul 75.152 din 132.176 în tot județul, și locul 40.486 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 60%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 196.500 lei | 111.211 lei | 1 | 176.687 lei | 64.802 lei | 111.965 lei |
| 2024 | 490.625 lei | 394.961 lei | 1 | 402.995 lei | 7.257 lei | 395.961 lei |
| 2023 | 207.765 lei | 110.931 lei | 1 | 113.584 lei | 1.889 lei | 111.695 lei |
| 2022 | 82.232 lei | 56.096 lei | 1 | 84.509 lei | 28.967 lei | 56.564 lei |
| 2021 | 69.900 lei | 62.268 lei | — | 64.828 lei | 2.360 lei | 62.468 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 196.500 lei
- Venituri totale
- 196.729 lei
- Cheltuieli totale
- 83.649 lei
- Profit brut
- 113.080 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 111.211 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 355 lei
- Active circulante
- 176.332 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 156.820 lei
- Casa și conturi la bănci
- 19.512 lei
- Datorii
- 64.802 lei
- Capitaluri
- 111.965 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 490.625 lei
- Venituri totale
- 490.625 lei
- Cheltuieli totale
- 88.018 lei
- Profit brut
- 402.607 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 394.961 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.166 lei
- Active circulante
- 400.829 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 288.778 lei
- Casa și conturi la bănci
- 112.051 lei
- Datorii
- 7.257 lei
- Capitaluri
- 395.961 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 207.765 lei
- Venituri totale
- 281.643 lei
- Cheltuieli totale
- 168.318 lei
- Profit brut
- 113.325 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 110.931 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.507 lei
- Active circulante
- 108.077 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 91.432 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.645 lei
- Datorii
- 1.889 lei
- Capitaluri
- 111.695 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului