MINIMARKET ERIKA EMI S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 6, înmatriculată la 20 ianuarie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- MINIMARKET ERIKA EMI S.R.L.
- CUI
- 47493614
- Nr. înmatriculare
- J2023001092407
- EUID
- ROONRC.J2023001092407
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 ianuarie 2023
Sediu social
- Adresă
- Brașov, nr. 20, bl. OD1, sc. B, et. 7, ap. 70, București Sectorul 6, București
- Localitate
- București Sectorul 6, București
- Cod poștal
- 61448
Contact
- Telefon
- 0729 346 959
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 19 noiembrie 2024. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 20.01.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- VARGA MARIANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 503 din 1.665 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8299, municipiul București, peste 70% dintre firmele clasei. Locul 43.188 din 132.176 în tot județul, și locul 13.288 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 5%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 494.785 lei | 55.138 lei | 6 | 159.958 lei | 101.619 lei | 59.503 lei |
| 2024 | 470.662 lei | 91.535 lei | 6 | 267.526 lei | 176.771 lei | 91.775 lei |
| 2023 | 360.431 lei | 127.377 lei | 5 | 153.930 lei | 26.376 lei | 127.577 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 494.785 lei
- Venituri totale
- 494.785 lei
- Cheltuieli totale
- 431.280 lei
- Profit brut
- 63.505 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 55.138 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 59.048 lei
- Active circulante
- 100.910 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 77.987 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.923 lei
- Datorii
- 101.619 lei
- Capitaluri
- 59.503 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 470.662 lei
- Venituri totale
- 470.662 lei
- Cheltuieli totale
- 369.818 lei
- Profit brut
- 100.844 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 91.535 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 85.520 lei
- Active circulante
- 182.006 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 159.689 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.317 lei
- Datorii
- 176.771 lei
- Capitaluri
- 91.775 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 360.431 lei
- Venituri totale
- 360.431 lei
- Cheltuieli totale
- 229.523 lei
- Profit brut
- 130.908 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 127.377 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 197 lei
- Active circulante
- 153.733 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 126.874 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.859 lei
- Datorii
- 26.376 lei
- Capitaluri
- 127.577 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
Activități autorizate (CAEN)
Coduri anterioare (1 din 1)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (Rev.2, recodificat în 8299, până la 2 sept)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului