MINA FERWOOD S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Tunari, Comuna Tunari, înmatriculată la 20 decembrie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- MINA FERWOOD S.R.L.
- CUI
- 40344917
- Nr. înmatriculare
- J2018006107234
- EUID
- ROONRC.J2018006107234
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 decembrie 2018
Sediu social
- Adresă
- Bradului, nr. 5, vila 1, camera 1, Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov
- Localitate
- Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov
- Cod poștal
- 77180
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 15 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 20.12.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ILHAN HALIT — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 27 din 168 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4673, județul Ilfov, peste 85% dintre firmele clasei. Locul 2.537 din 40.494 în tot județul, și locul 2.933 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 51%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.857.255 lei | 41.300 lei | 8 | 8.789.533 lei | 3.211.691 lei | 5.596.638 lei |
| 2024 | 13.953.038 lei | 35.885 lei | 8 | 9.240.819 lei | 3.690.266 lei | 5.564.841 lei |
| 2023 | 45.031.889 lei | 2.707.409 lei | 6 | 9.334.289 lei | 3.824.558 lei | 5.528.956 lei |
| 2022 | 20.427.166 lei | 781.288 lei | 5 | 13.086.655 lei | 10.285.971 lei | 2.821.547 lei |
| 2021 | 10.942.595 lei | 932.421 lei | 5 | 6.022.308 lei | 4.857.935 lei | 1.170.259 lei |
| 2020 | 4.958.162 lei | 169.915 lei | 7 | 2.621.030 lei | 2.204.843 lei | 416.187 lei |
| 2019 | 2.214.351 lei | 116.272 lei | — | 1.099.805 lei | 853.533 lei | 246.272 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 6.857.255 lei
- Venituri totale
- 7.416.109 lei
- Cheltuieli totale
- 7.338.477 lei
- Profit brut
- 77.632 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 41.300 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.490.658 lei
- Active circulante
- 4.298.875 lei
- Stocuri
- 1.628.815 lei
- Creanțe
- 2.219.172 lei
- Casa și conturi la bănci
- 450.888 lei
- Datorii
- 3.211.691 lei
- Capitaluri
- 5.596.638 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 8
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 13.953.038 lei
- Venituri totale
- 13.985.837 lei
- Cheltuieli totale
- 13.905.860 lei
- Profit brut
- 79.977 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 35.885 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.327.996 lei
- Active circulante
- 4.912.823 lei
- Stocuri
- 2.434.742 lei
- Creanțe
- 2.137.051 lei
- Casa și conturi la bănci
- 341.030 lei
- Datorii
- 3.690.266 lei
- Capitaluri
- 5.564.841 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 8
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 45.031.889 lei
- Venituri totale
- 45.508.431 lei
- Cheltuieli totale
- 42.314.213 lei
- Profit brut
- 3.194.218 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.707.409 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.708.119 lei
- Active circulante
- 4.626.170 lei
- Stocuri
- 1.760.313 lei
- Creanțe
- 1.940.332 lei
- Casa și conturi la bănci
- 925.525 lei
- Datorii
- 3.824.558 lei
- Capitaluri
- 5.528.956 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2022 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 20.427.166 lei
- Venituri totale
- 20.856.214 lei
- Cheltuieli totale
- 19.877.473 lei
- Profit brut
- 978.741 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 781.288 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.824.383 lei
- Active circulante
- 8.262.272 lei
- Stocuri
- 2.685.445 lei
- Creanțe
- 3.124.260 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.452.567 lei
- Datorii
- 10.285.971 lei
- Capitaluri
- 2.821.547 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2021 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 10.942.595 lei
- Venituri totale
- 11.254.880 lei
- Cheltuieli totale
- 10.107.028 lei
- Profit brut
- 1.147.852 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 932.421 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.680.525 lei
- Active circulante
- 4.341.783 lei
- Stocuri
- 2.663.090 lei
- Creanțe
- 1.265.052 lei
- Casa și conturi la bănci
- 413.641 lei
- Datorii
- 4.857.935 lei
- Capitaluri
- 1.170.259 lei
- Capital subscris vărsat
- 130.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.958.162 lei
- Venituri totale
- 4.968.666 lei
- Cheltuieli totale
- 4.766.386 lei
- Profit brut
- 202.280 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 169.915 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 372.243 lei
- Active circulante
- 2.248.787 lei
- Stocuri
- 1.263.036 lei
- Creanțe
- 944.450 lei
- Casa și conturi la bănci
- 41.301 lei
- Datorii
- 2.204.843 lei
- Capitaluri
- 416.187 lei
- Capital subscris vărsat
- 130.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.214.351 lei
- Venituri totale
- 2.215.443 lei
- Cheltuieli totale
- 2.077.017 lei
- Profit brut
- 138.426 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 116.272 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 64.268 lei
- Active circulante
- 1.035.537 lei
- Stocuri
- 692.641 lei
- Creanțe
- 272.655 lei
- Casa și conturi la bănci
- 70.241 lei
- Datorii
- 853.533 lei
- Capitaluri
- 246.272 lei
- Capital subscris vărsat
- 130.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 3312 · Repararea mașinilor (CAEN Rev.2)
- 4511 · Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) (CAEN Rev.2)
- 4519 · Comerț cu alte autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4612 · Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie (CAEN Rev.2)
- 4661 · Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor (CAEN Rev.2)
- 4663 · Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcții (CAEN Rev.2)
- 4669 · Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4675 · Comerț cu ridicata al produselor chimice (CAEN Rev.2)
- 4676 · Comerț cu ridicata al altor produse intermediare (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
2018
- Înmatriculare la registrul comerțului