MIMO CLUB S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 4, înmatriculată la 11 martie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- MIMO CLUB S.R.L.
- CUI
- 42391770
- Nr. înmatriculare
- J40/3697/2020
- EUID
- ROONRC.J40/3697/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 11 martie 2020
Sediu social
- Adresă
- Națiunilor Unite, nr. 3-5, bl. C, sc. C, et. 1, ap. 51, CAMERA 1, București Sectorul 4, București
- Localitate
- București Sectorul 4, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 6 iun)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 11.03.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- IVANESCU RAMONA IOANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 148 din 171 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8891, municipiul București, peste 14% dintre firmele clasei. Locul 97.354 din 132.982 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 18%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 83.418 lei | 705 lei | — | 19.232 lei | 6.037 lei | 13.195 lei |
| 2024 | 70.505 lei | -1.268 lei | — | 21.597 lei | 8.078 lei | 13.519 lei |
| 2023 | 53.590 lei | 2.349 lei | — | 22.051 lei | 7.264 lei | 14.787 lei |
| 2022 | 41.421 lei | 16.000 lei | — | 22.553 lei | 10.116 lei | 12.437 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 83.418 lei
- Venituri totale
- 83.420 lei
- Cheltuieli totale
- 79.553 lei
- Profit brut
- 3.867 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 705 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 15 lei
- Active circulante
- 19.217 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 8.005 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.212 lei
- Datorii
- 6.037 lei
- Capitaluri
- 13.195 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 70.505 lei
- Venituri totale
- 70.505 lei
- Cheltuieli totale
- 69.682 lei
- Profit brut
- 823 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.268 lei
- Active imobilizate
- 932 lei
- Active circulante
- 20.665 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 7.801 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.864 lei
- Datorii
- 8.078 lei
- Capitaluri
- 13.519 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 53.590 lei
- Venituri totale
- 53.590 lei
- Cheltuieli totale
- 50.262 lei
- Profit brut
- 3.328 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.349 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.250 lei
- Active circulante
- 19.801 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.363 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.438 lei
- Datorii
- 7.264 lei
- Capitaluri
- 14.787 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 41.421 lei
- Venituri totale
- 41.421 lei
- Cheltuieli totale
- 24.177 lei
- Profit brut
- 17.244 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16.000 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 22.553 lei
- Stocuri
- 115 lei
- Creanțe
- 1.170 lei
- Casa și conturi la bănci
- 21.268 lei
- Datorii
- 10.116 lei
- Capitaluri
- 12.437 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 5811 · Activități de editare a cărților (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
- 8552 · Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) (CAEN Rev.2)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8560 · Activități de servicii suport pentru învățământ (CAEN Rev.2)
- 8891 · Activități de îngrijire zilnică pentru copii (CAEN Rev.2)
- 9003 · Activități de creație artistică (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Reactivată fiscal de ANAF
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2020
- Înmatriculare la registrul comerțului