MIMI HAIR STYLIST SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Buftea, Oraș Buftea, înmatriculată la 14 ianuarie 2008.
Identitate
- Denumire legală
- MIMI HAIR STYLIST SRL
- CUI
- 23037912
- Nr. înmatriculare
- J23/46/2008
- EUID
- ROONRC.J23/46/2008
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 ianuarie 2008
Sediu social
- Adresă
- Str. INDEPENDENȚEI, nr. 89 B, Loc. Buftea, Oraș Buftea, Ilfov
- Localitate
- Loc. Buftea, Oraș Buftea, Ilfov
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 14.01.2008
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BRATU IOANA-ALEXANDRA — administrator
- BRATU MIOARA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 374 din 542 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9602, județul Ilfov, peste 31% dintre firmele clasei. Locul 32.803 din 40.375 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 41%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 48.155 lei | 14.751 lei | — | 43.835 lei | 321 lei | 43.514 lei |
| 2024 | 34.053 lei | -1.533 lei | — | 29.114 lei | 351 lei | 28.763 lei |
| 2023 | 78.897 lei | 51.775 lei | 0 | 52.171 lei | 136 lei | 52.035 lei |
| 2022 | 53.801 lei | 24.198 lei | 1 | 276.809 lei | 448 lei | 276.361 lei |
| 2021 | 152.864 lei | 97.623 lei | 1 | 254.170 lei | 2.007 lei | 252.163 lei |
| 2020 | 41.077 lei | 11.943 lei | 1 | 156.226 lei | 1.686 lei | 154.540 lei |
| 2019 | 64.254 lei | 10.155 lei | 1 | 144.253 lei | 1.657 lei | 142.596 lei |
| 2018 | 36.093 lei | 3.758 lei | 3 | 135.725 lei | 3.304 lei | 132.421 lei |
| 2017 | 30.330 lei | 7.796 lei | 3 | 150.974 lei | 1.260 lei | 149.714 lei |
| 2016 | 33.596 lei | 10.156 lei | 3 | 143.447 lei | 1.529 lei | 141.918 lei |
| 2015 | 49.786 lei | 31.513 lei | 3 | 132.984 lei | 1.222 lei | 131.762 lei |
| 2014 | 61.796 lei | 31.672 lei | 1 | 100.842 lei | 593 lei | 100.249 lei |
| 2013 | 60.561 lei | -21.379 lei | 2 | 71.466 lei | 2.889 lei | 68.577 lei |
| 2012 | 50.267 lei | 13.279 lei | 1 | 92.232 lei | 2.275 lei | 89.957 lei |
| 2011 | 46.209 lei | 28.766 lei | 1 | 78.272 lei | 1.596 lei | 76.676 lei |
| 2010 | 24.860 lei | 8.009 lei | 1 | 48.942 lei | 1.031 lei | 47.911 lei |
| 2009 | 52.349 lei | 31.239 lei | 1 | 41.278 lei | 1.376 lei | 39.902 lei |
| 2008 | 21.487 lei | 8.463 lei | 1 | 9.719 lei | 1.056 lei | 8.663 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 48.155 lei
- Venituri totale
- 48.155 lei
- Cheltuieli totale
- 29.854 lei
- Profit brut
- 18.301 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14.751 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 43.835 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.633 lei
- Casa și conturi la bănci
- 40.202 lei
- Datorii
- 321 lei
- Capitaluri
- 43.514 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 34.053 lei
- Venituri totale
- 34.053 lei
- Cheltuieli totale
- 35.368 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.315 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.533 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 29.114 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.053 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.061 lei
- Datorii
- 351 lei
- Capitaluri
- 28.763 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 78.897 lei
- Venituri totale
- 78.897 lei
- Cheltuieli totale
- 17.058 lei
- Profit brut
- 61.839 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 51.775 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 52.171 lei
- Stocuri
- 1.701 lei
- Creanțe
- 2.015 lei
- Casa și conturi la bănci
- 48.455 lei
- Datorii
- 136 lei
- Capitaluri
- 52.035 lei
- Capital subscris vărsat
- 220 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 18 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 5911 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.2)
- 9602 · Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Sunt afișate cele mai recente 14 din 19 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.