MIMI BELLA BLUE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Vatra Dornei, înmatriculată la 15 februarie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- MIMI BELLA BLUE S.R.L.
- CUI
- 38870294
- Nr. înmatriculare
- J2018000245332
- EUID
- ROONRC.J2018000245332
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 februarie 2018
Sediu social
- Adresă
- LUCEAFĂRULUI, nr. 19, Municipiul Vatra Dornei, Suceava
- Localitate
- Municipiul Vatra Dornei, Suceava
- Cod poștal
- 725700
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 15.02.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- RUSU MIHAELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 33 din 219 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9602, județul Suceava, peste 85% dintre firmele clasei. Locul 8.895 din 16.743 în tot județul, și locul 4.766 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 12%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 233.147 lei | -46.383 lei | 2 | 144.617 lei | 116.271 lei | 28.346 lei |
| 2024 | 207.470 lei | -34.916 lei | 2 | 175.824 lei | 101.095 lei | 74.729 lei |
| 2023 | 154.103 lei | 96 lei | 2 | 218.956 lei | 109.311 lei | 109.645 lei |
| 2022 | 192.351 lei | 195 lei | 2 | 201.776 lei | 115.227 lei | 109.549 lei |
| 2021 | 92.149 lei | 142 lei | 2 | 212.415 lei | 103.061 lei | 109.354 lei |
| 2020 | 76.103 lei | -3.387 lei | 1 | 175.461 lei | 166.348 lei | 9.213 lei |
| 2019 | 152.474 lei | 2.056 lei | 2 | 114.488 lei | 101.988 lei | 12.600 lei |
| 2018 | 77.396 lei | 10.544 lei | 2 | 40.805 lei | 30.361 lei | 10.544 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 233.147 lei
- Venituri totale
- 239.118 lei
- Cheltuieli totale
- 278.471 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 39.353 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 46.383 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 144.617 lei
- Stocuri
- 135.799 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 8.818 lei
- Datorii
- 116.271 lei
- Capitaluri
- 28.346 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 207.470 lei
- Venituri totale
- 216.118 lei
- Cheltuieli totale
- 249.024 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 32.906 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 34.916 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 175.824 lei
- Stocuri
- 148.120 lei
- Creanțe
- 4.985 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.719 lei
- Datorii
- 101.095 lei
- Capitaluri
- 74.729 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 154.103 lei
- Venituri totale
- 190.508 lei
- Cheltuieli totale
- 188.640 lei
- Profit brut
- 1.868 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 96 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 218.956 lei
- Stocuri
- 198.365 lei
- Creanțe
- 769 lei
- Casa și conturi la bănci
- 19.822 lei
- Datorii
- 109.311 lei
- Capitaluri
- 109.645 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 192.351 lei
- Venituri totale
- 223.946 lei
- Cheltuieli totale
- 221.770 lei
- Profit brut
- 2.176 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 195 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.950 lei
- Active circulante
- 198.826 lei
- Stocuri
- 188.484 lei
- Creanțe
- 4.137 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.205 lei
- Datorii
- 115.227 lei
- Capitaluri
- 109.549 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 92.149 lei
- Venituri totale
- 119.312 lei
- Cheltuieli totale
- 118.012 lei
- Profit brut
- 1.300 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 142 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8.008 lei
- Active circulante
- 204.407 lei
- Stocuri
- 202.699 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.708 lei
- Datorii
- 103.061 lei
- Capitaluri
- 109.354 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 76.103 lei
- Venituri totale
- 104.915 lei
- Cheltuieli totale
- 107.329 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.414 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.387 lei
- Active imobilizate
- 13.065 lei
- Active circulante
- 162.396 lei
- Stocuri
- 159.350 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.046 lei
- Datorii
- 166.348 lei
- Capitaluri
- 9.213 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 152.474 lei
- Venituri totale
- 225.817 lei
- Cheltuieli totale
- 221.504 lei
- Profit brut
- 4.313 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.056 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 18.123 lei
- Active circulante
- 96.365 lei
- Stocuri
- 94.876 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.489 lei
- Datorii
- 101.988 lei
- Capitaluri
- 12.600 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 2
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 77.396 lei
- Venituri totale
- 108.269 lei
- Cheltuieli totale
- 96.642 lei
- Profit brut
- 11.627 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.544 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 40.805 lei
- Stocuri
- 39.826 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 979 lei
- Datorii
- 30.361 lei
- Capitaluri
- 10.544 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.3)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.3)
- 9621 · Activități de coafură și frizerie (CAEN Rev.3)
- 9622 · Activități de tratament și înfrumusețare (CAEN Rev.3)
- 9623 · Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului