MILVAS AMENAJĂRI S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Câmpina, înmatriculată la 3 mai 2022.
Identitate
- Denumire legală
- MILVAS AMENAJĂRI S.R.L.
- CUI
- 46044790
- Nr. înmatriculare
- J29/1139/2022
- EUID
- ROONRC.J29/1139/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 3 mai 2022
Sediu social
- Adresă
- NICOLAE BĂLCESCU, nr. 48B, bl. 2, sc. A, et. 2, ap. 9, Municipiul Câmpina, Prahova
- Localitate
- Municipiul Câmpina, Prahova
- Cod poștal
- 105600
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 03.05.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MILU FLORIAN — administrator
- VASILE BOGDAN-GHEORGHE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 41 din 64 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4333, județul Prahova, peste 38% dintre firmele clasei. Locul 12.549 din 21.767 în tot județul, și locul 5.449 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 20%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 173.295 lei | 32.715 lei | 2 | 39.481 lei | 6.488 lei | 32.993 lei |
| 2024 | 144.282 lei | 12.559 lei | 2 | 38.395 lei | 9.658 lei | 28.737 lei |
| 2023 | 131.054 lei | 17.948 lei | 2 | 26.790 lei | 10.612 lei | 16.178 lei |
| 2022 | 63.430 lei | -1.970 lei | 2 | 31.722 lei | 33.492 lei | -1.770 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 173.295 lei
- Venituri totale
- 173.415 lei
- Cheltuieli totale
- 139.053 lei
- Profit brut
- 34.362 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 32.715 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.500 lei
- Active circulante
- 32.981 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 6.712 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.269 lei
- Datorii
- 6.488 lei
- Capitaluri
- 32.993 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 144.282 lei
- Venituri totale
- 144.330 lei
- Cheltuieli totale
- 130.544 lei
- Profit brut
- 13.786 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 12.559 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 13.000 lei
- Active circulante
- 25.395 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 8.500 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.895 lei
- Datorii
- 9.658 lei
- Capitaluri
- 28.737 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 131.054 lei
- Venituri totale
- 131.102 lei
- Cheltuieli totale
- 111.869 lei
- Profit brut
- 19.233 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 17.948 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 19.500 lei
- Active circulante
- 7.290 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 7.290 lei
- Datorii
- 10.612 lei
- Capitaluri
- 16.178 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.2)
- 8130 · Activități de întreținere peisagistică (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului