MIHAELA PETCU CONSULT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Călărași, înmatriculată la 17 ianuarie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- MIHAELA PETCU CONSULT S.R.L.
- CUI
- 42124136
- Nr. înmatriculare
- J2020000030517
- EUID
- ROONRC.J2020000030517
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 17 ianuarie 2020
Sediu social
- Adresă
- CRIȘANA, nr. 6, bl. D18, sc. 1A, et. 2, ap. 10, Municipiul Călărași, Călărași
- Localitate
- Municipiul Călărași, Călărași
- Cod poștal
- 910126
Contact
- Telefon
- 0729 520 968
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 18 mai 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 11 mar)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 17.01.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PETCU VASILICA-MIHAELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Călărași.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -2.483 lei | — | 85.762 lei | 4.351 lei | 81.411 lei |
| 2024 | — | -9.592 lei | — | 90.157 lei | 6.263 lei | 83.894 lei |
| 2023 | 19.086 lei | 13.554 lei | — | 101.138 lei | 7.651 lei | 93.487 lei |
| 2021 | 35.072 lei | 17.849 lei | — | 22.305 lei | 3.473 lei | 18.832 lei |
| 2020 | 9.639 lei | 783 lei | — | 4.432 lei | 3.449 lei | 983 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 2.483 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.483 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.483 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 85.762 lei
- Stocuri
- 446 lei
- Creanțe
- 60.170 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25.146 lei
- Datorii
- 4.351 lei
- Capitaluri
- 81.411 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 9.592 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 9.592 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.592 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 90.157 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 60.170 lei
- Casa și conturi la bănci
- 29.987 lei
- Datorii
- 6.263 lei
- Capitaluri
- 83.894 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 19.086 lei
- Venituri totale
- 19.086 lei
- Cheltuieli totale
- 3.399 lei
- Profit brut
- 15.687 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 13.554 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 101.138 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 60.186 lei
- Casa și conturi la bănci
- 40.952 lei
- Datorii
- 7.651 lei
- Capitaluri
- 93.487 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4782 · Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 6622 · Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.3)
- 7911 · Activități ale agențiilor turistice (CAEN Rev.3)
- 8210 · Activități de secretariat și servicii suport (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Reactivată fiscal de ANAF
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului